Reklama

Spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk oraz Rektor Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Jerzy Nitychoruk zapraszają na "Stół Wigilijny - spotkanie opłatkowe mieszkańców Białej Podlaskiej". Wydarzenie odbędzie się 21 grudnia (sobota) o godz. 12:00 na bialskim Placu Wolności.
Biała Podlaska Polecamy
Plac Wolności, Centrum, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

W programie:
– Życzenia świąteczne od Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej Michała Litwiniuka JM Rektora Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II prof. dr hab. Jerzego Nitychoruka
– Wspólne dzielenie się opłatkiem
– Poczęstunek z ciepłymi potrawami
– Świąteczne prezentacje artystyczne
– Wspólne kolędowanie

materiał: Biała Podlaska miasto
info / plakat: Samorząd Studencki PSW

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 190 tys zł na koncie WOŚP! A to jeszcze nie koniec! (film) (galeria)

Lato w środku zimy! To w sercach! Wczoraj, 12 stycznia zagrała WOŚP! Bialski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy mieścił się w Urzędzie Miasta przy Placu Wolności. 28. Finał odbywał się pod hasłem „Wiatr w żagle”. Późną nocą podliczono niedzielną zbiórkę kilkuset wolontariuszy którzy kwestowali do puszek. Zebrano prawie 190 i pół tysiąca złotych. A to jeszcze nie koniec!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: 36 Małanka (film) (galeria)

Kalendarz juliański z którego korzystają prawosławni ma to do siebie, że w sumie powtarzają się wszystkie najważniejsze wydarzenia, dni świąteczne i uroczystości religijne które zapisane są w kalendarzu gregoriańskim. Mirosław Korowaj i Tadeusz Czapski wraz z ekipą od kilkudziesięciu już lat promują i integrują zarówno prawosławnych jak i rzymsko-katolików podczas jednego z takich wydarzeń. Małanki. A Małanka to nic innego jak Sylwester! Małanka to wieczór poprzedzający Nowy Rok w kalendarzu juliańskim.

Czytaj więcej »

Reklama