Reklama

Piszczac: Podopieczni Zalutynia pływają… i to z sukcesami!

W dniu 7.12.2019 r. na pływalni Centrum Sportu i Rehabilitacji „Start” w Lublinie odbyły się Wojewódzkie Zawody Integracyjne Osób Niepełnosprawnych. W imprezie wzięło udział 55 sportowców z 10 klubów województwa lubelskiego.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zalutyniu reprezentowali podopieczni pana Tomasza Skoczenia : Aleksandra Suwalska, Damian Guz, Stanisław Trociewicz, Grzegorz Szkodziński, Michał Lech, Daniel Łuciuk i Paweł Piesiak. Zespół spisał się znakomicie, zdobywając trzy złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale. Gratulujemy!


materiał: Piszczac gmina
tekst zdjęcia: Agnieszka Lewkowicz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Już w lutym! Arua Cup i Arua Party! (zaproszenie)

W godzinach 10-16, 1 lutego 2020 w Międzyrzecu Podlaskim na zbiorniku wodnym przy stoku narciarskim (ul. Zahajkowska) odbędą się pierwsze w historii Polski zawody łączące sportowe pływanie w zimnej wodzie z hartowaniem organizmu. Projekt noszący intrygującą nazwę ARUA CUP ma międzynarodowy zasięg. Udział zadeklarowali Białorusini, Ukraińcy, Irlandczycy, Czesi, Rosjanie oraz Polacy ze wszystkich zakątków kraju. Łącznie zarejestrowało się już ok 150 pływaków.

Czytaj więcej »

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Reklama