Reklama

Leśna Podlaska: Lekcja wychowania fizycznego z AWF (galeria)

11 grudnia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  w Leśnej Podlaskiej odbyły się ciekawe zajęcia z wychowania fizycznego pod nazwą Power Training.

Zajęcia w ramach II edycji Projektu AWF Biała Podlaska „Warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych” przeprowadziła mgr Aleksandra Dębowska z Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, a uczestnikami byli uczniowie kl. I w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Celem powyższego projektu jest rozbudzenie zainteresowań młodzieży różnymi formami aktywności fizycznej, zdrowym stylem życia, ukazanie możliwości w zakresie rozwoju osobistego w obszarze szeroko pojętej kultury fizycznej.

Była to kolejna odsłona współpracy szkoły z Leśnej Podlaskiej z bialską uczelnią. Rok wcześniej tematem warsztatów był trening siłowy. Koordynatorem przedsięwzięcia ze strony szkoły była Honorata Godlewska – nauczyciel wychowania fizycznego.

materiał: gmina Leśna Podlaska / sport
tekst / zdjęcia: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Bal studniówkowy uczniów Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa (galeria)

Studniówka to bez wątpienia dla młodych ludzi najważniejszy bal w życiu, przed egzaminem maturalnym. Uczniowie klas czwartych w tą jedyną noc zapominają o nauce, by bawić się do rana. Tak też było podczas sobotniej nocy 11 stycznia 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa bawili się na balu studniówkowym.

Czytaj więcej »

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Reklama