Reklama

Kryminałki: Kradzież w hotelowym pokoju w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Bezprawnie uzyskany dostęp do konta społecznościowego po przełamaniu zabezpieczeń i haseł. // Komarno: Włamanie do pomieszczenia gospodarczego. // Piszczac: 51 letni rowerzysta z 2 promilami alkoholu i sądowym zakazem prowadzenia jednośladów. // Dobryń Kolonia: Wyrąb i kradzież 17 sosen z terenu działki leśnej. // Międzyrzec Podlaski: Z pokoju hotelowego dokonano kradzieży pieniędzy na szkodę obywatela Ukrainy. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu zabytkowej monety poprzez internet.

09.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, poprzez przełamanie elektronicznego zabezpieczenia, bezprawnie uzyskał dostęp do konta mieszkanki gm. Kąkolewnica na portalu internetowym, gdzie następnie zamieścił zdjęcia i obraźliwe posty na temat pokrzywdzonej.

10.12.2019 r. KOMARNO,
Nieznany sprawca, włamał się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego skąd dokonał kradzieży kompletu kluczy nasadowych wartości, a następnie klucze te porzucił w pobliżu posesji czym działał na szkodę mieszkańca gm. Konstantynów.

10.12.2019 r. PISZCZAC, ul. Włodawska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem 51-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który kierował rowerem w okresie sądowego zakazu kierowania oraz znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2 promile alkoholu w organizmie.

02.12.2019 r. DOBRYŃ-KOLONIA,
Nieznany sprawca, na terenie działek leśnych dokonał wyrębu 17 sosen o różnej średnicy, a następnie dokonał ich kradzieży powodując straty na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.12.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, Zahajkowska
Nieznana osoba, w okresie od 01 grudnia do 10 grudnia 2019r. z pokoju gościnnego dokonała kradzieży z portfela pieniędzy na szkodę obywatela Ukrainy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

23.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, podający się za mieszkańca Legionowa za pośrednictwem strony internetowej ogłoszeniowej zaoferował kupno złotej monety „1911 king George” z płatnością przy odbiorze, a następnie po otrzymaniu przesyłki zabrał monetę bez potwierdzania odbioru, zapakował bezwartościowy łańcuszek i zwrócił przesyłkę do odbiorcy, bez wymaganej płatności i zerwał kontakt.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama