Reklama

Biała Podlaska: Rodzinne Mikołajki z Prezydentem (galeria)

Mikołaj nigdy nie zapomina o swoich najmłodszych czytelnikach i dlatego też 7 grudnia na specjalne zaproszenie Prezydenta Miasta Pana Michała Litwiniuka przybył do Biblioteki Barwnej i Multicentrum.

Uczestnicy spotkania wysłuchali wystąpienia zespołu Fletnie Pana, wykonali pamiątkowe eko świąteczne ozdoby, stworzyli niepowtarzalne bombki, wzięli udział w świątecznej zabawie z robotem Dash i kodami QR oraz w kodowaniu na dywanie. Najmłodsi czytelnicy zostali uhonorowani przez Prezydenta Miasta oraz dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej dr. Pawła Borka pamiątkowymi dyplomami za udział w akcji „Mała Książka- Wielki Człowiek”.

Największą atrakcją było spotkanie ze św. Mikołajem, który odpowiedział na pytania dzieci, a na koniec rozdał słodkie upominki. Oryginale tradycyjne i nowoczesne atrakcje przygotowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną jak zawsze pozwoliły na świetną zabawę w rodzinnej atmosferze.

 

materiał: Miejska Bibioteka Publiczna
tekst: Ewa Filipiuk główny specjalista ds. promocji
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Podsumowano Wielką Orkiestrę! (film) (galeria)

Niebawem film z 25 stycznia, wczoraj miało miejsce podsumowanie 28. Finału WOŚP, w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury. Gośmi specjalnymi byli poseł i szef sztabu WOŚP w Białej Podlaskiej Riad Haidar oraz prezydent miasta Michał Litwiniuk. Przedstawiono głównych sponsorów bialskiego finału orkiestry, odegrano hymn i przywitano najważniejszych uczestników podsumowania – wolontariuszy! Oto jak przebiegał ten pamiętny dzień 12 stycznia 2020 podczas 28 Finału WOŚP w Białej Podlaskiej!

Czytaj więcej »

Leśna Podlaska: Bal karnawałowy dla dzieci (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosił wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który ma miejsce właśnie dziś, 25 stycznia. W programie gry i zabawy, „tańce, hulanki i swawole” oraz słodki poczęstunek. Dzieci na balu w najwspanialszych strojach karnawałowych. Dziś szybka fotorelacja a niebawem materiał filmowy!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Stypendia artystyczne wręczone (film)

Dziś, 22 stycznia, miało miejsce wręczenie stypendiów artystycznych Prezydenta Miasta Biała Podlaska – Michała Litwiniuka. Uroczystość miała miejsce na sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Wydarzenie poprowadziła Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta. Poznajmy stypendystów!

Czytaj więcej »

Reklama