Reklama

Sławatycki Kiermasz Bożonarodzeniowy (zaproszenie)

Wójt gminy Sławatycze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach zachęcają do wzięcia udziału w Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w dniu 17 grudnia 2019 roku (wtorek) w godzinach 9.00 – 14.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Sławatyczach.
Gmina Sławatycze
Sławatycze, gmina Sławatycze, powiat bialski, województwo lubelskie, 21-515, Polska Mapa

Podczas jarmarku zaprezentują się miejscowi rzemieślnicy, twórcy ludowi, stowarzyszenia, producenci zdrowej żywności w swojej ofercie zaproponują do sprzedaży swoje wyroby, przedmioty, produkty związane z tradycją Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy zapraszają sprzedających swoje produkty jak też kupujących.

Osoby zainteresowane o szczegółach organizowanego kiermaszu jak też  rezerwacją miejsca do sprzedaży swoich produktów proszeni są o kontakt  w Gminnym Ośrodku Kultury w Sławatyczach w godzinach pracy GOK  lub tel. 83 378 34 73, 607529451, 536127556 do 16 grudnia 2019 roku.

materiał: gmina Sławatycze
info / plakat: UG w Sławatyczach

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Ferie pełne atrakcji w gminie Sławatycze (zaproszenie)

Wójt gminy Sławatycze oraz Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Sławatyczach serdecznie zapraszają na ciekawy program atrakcji w drugim tygodniu ferii zimowych. W programie m.in.: wycieczka do Kodnia, zajęcia artystyczne, bal karnawałowy, wyjazd do kina oraz warsztaty kulinarne. Liczba miejsc ograniczona!  Zapisy na poszczególne dni w GBP i GOK-u do dnia 16.01.2020 r.

Czytaj więcej »

Reklama