Reklama

Uwaga! Powstaje tymczasowe rondo na skrzyżowaniu Łomaskiej i Kolejowej!

W związku z planowaną budową dojazdów do tunelu na przejeździe kolejowo – drogowym kategorii „A” w km 171,369 linii kolejowej nr 2 w ciągu drogi wojewódzkiej nr 812, na czas prowadzenia robót drogowych, niezbędne jest całkowite zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej. Zamknięcie w/w ulic spowoduje przeniesienie ruchu drogowego na przejazd kolejowo - drogowy w ciągu ulicy Łomaskiej.

Aby uniknąć paraliżu głównego układu komunikacyjnego miasta w kierunku północno – południowym oraz aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego i możliwość dojazdu służb ratunkowych, w celu efektywnego upłynnienia ruchu, Firma PRD S.A., która podpisała umowę na realizację zadania pn. „Budowa dojazdów do tunelu ul. Lubelska i ul. Witoroska w Białej Podlaskiej”, zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji – I Etap, od jutra rozpoczyna roboty przygotowawcze związane z wyznaczeniem tymczasowego ronda na skrzyżowaniu ulic Łomaskiej z Kolejową.

W pierwszej kolejności przeprowadzone zostaną prace rozbiórkowe, następnie zostanie utwardzona dodatkowa nawierzchnia jezdni. Wszystkie prace odbywać się będą pod ruchem z niedużymi przewężeniami jezdni. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na, początku przyszłego roku prace związane z wyznaczeniem tymczasowego ronda zostaną zakończone.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy!

 

materiał: Urząd Miasta Biała Podlaska
tekst: Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik Prezydenta Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Witam Może by miasto udostępniło na czas zamknięcia przejazdu na Lubelskiej dojazd do przejazd w Sielczyku ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama