Reklama

Biała Podlaska: Nasza szkoła jest Eco ZSS!! (film)

Zespół Szkół Specjalnych z ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej bierze udział w ogólnopolskim konkursie! "Nasza Szkoła jest eco!

Cała społeczność szkolne podjęła wyzwanie i wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez firmę Komputronik Uczniowie nagrali krótki film z autorską piosenką o tym, jak ich szkoła może być eco. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich sympatyków placówki i sympatyków bycia eco do polubienia dzieła uczniów ZSS i oddania na nich głosu. Oto, co można zrobić :

wejdź na kanał youtube (kliknij ten link )
odtwórz nasz filmik
kliknij w łapkę z kciukiem do góry
zaloguj się

 

materiał: Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Joanna Kuzawińska ZSS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Akcja „Zostań Świętym Mikołajem”

Prezenty dotarły do wszystkich dzieci z gminy Łomazy objętych tegoroczną akcją Zostań Świętym Mikołajem! Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wsparcie akcji Zostań Świętym Mikołajem. Wspólnie udało nam się pomóc 18 dzieciom, dzięki Wam ich Święta były szczęśliwsze.

Czytaj więcej »

Już dziś! Murem za Haidarem! (zaproszenie)

Spotykamy się dziś, 2 stycznia 2020, pod Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Pikieta rozpoczyna się o 15:45 i zgodnie z zapowiedziami ma potrwać do 18:45. Jest to protest przeciwko zwolnieniu Dr. Riada Haidara z kierowania oddziałem neonatologii w bialskim szpitalu. Podczas akcji przekazana zostanie petycja motywująca dyrekcję bialskiego szpitala do zmiany podjętych decyzji podjętych w stosunku do dr. Haidara. Zjednoczmy się dla wspólnego dobra!!!!

Czytaj więcej »

Reklama