Reklama

Kryminałki: Wykoszenie i kradzież trawy z łąki pod Łyniewem

Małaszewicze: Na trasie Niemcy - Małaszewicze nastąpiło włamanie do kontenera i kradzież modułów hydraulicznych i bloków zaworowych. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie pozostawionego portfela. // Łyniew: Wykoszenie i kradzież trawy z 6 ha łąki. // Halasy: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu poprzez internet bluzy. // Dobryń Duży: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet routera. // Terespol: 39 letni kierowca "wydmuchał" 3,1 promila alkoholu. Dodatkowo był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież karty bankomatowej i wielokrotne użycie jej w celu dokonania płatności zbliżeniowych. // Hrud: 39 letni kierowca Iveco "wydmuchał" 1,9 promila alkoholu w organizmie.

20.11.2019 r. MAŁASZEWICZE,
W okresie od 23 listopada 2019 roku do 06 grudnia 2019 roku, na trasie kolejowej z Republiki Federalnej Niemiec do terminala przeładunkowego w Małaszewiczach, nieznany sprawca, dostał się do wnętrza kontenera, a następnie dokonał zaboru w celu przywłaszczenia 600 sztuk modułów hydraulicznych oraz 3 sztuki bloków zaworowych do pomp samochodowych na szkodę PKP Cargo.

06.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Na terenie sklepu, nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia pozostawionego przez nieuwagę pokrzywdzonej portfela wraz z zawartością pieniędzy oraz dokumentów.

05.12.2019 r. ŁYNIEW,
Mieszkaniec gm. Sosnówka, poprzez wykoszenie i zebranie trawy na powierzchni 6 ha dokonał kradzieży zielonki na szkodę mieszkańca gm. Wisznice.

25.11.2019 r. HALASY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca, wykorzystując portal ogłoszeniowy, po zaoferowaniu sprzedaży bluzy przyjął za nią zapłatę a następnie nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego towaru jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

30.11.2019 r. DOBRYŃ DUŻY,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Nieznany sprawca wykorzystując portal ogłoszeniowy, po zaoferowaniu sprzedaży routera przyjął za niego zapłatę a następnie nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy i zerwał kontakt.

06.12.2019 r., TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Terespolu zatrzymali 39-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował samochodem osobowym Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości 3,1 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Ponadto mężczyzna okazał się poszukiwanym przez Sąd, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

02.12.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego mieszkańca gm. Drelów, dokonał kradzieży karty płatniczej z niezamkniętego pojazdu marki Honda, a następnie posłużył się nią wielokrotnie wykonując transakcje zbliżeniowe. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.12.2019 r. HRUD,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej w wyniku kontroli drogowej zatrzymali na gorącym uczynku 39-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który nie posiadając uprawnień kierował samochodem Iveco, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Zhakowane telefony komórkowe. Kradzież danych

Biała Podlaska: Zhakowane telefony komórkowe. Włamanie na konto społecznościowe. Ingerencja w dane prywatne. // Terespol: Zdewastowany samochód. Sprawca naniósł na lakier zieloną farbę. // Janów Podlaski: Zatrzymany w ruchu drogowym kierowca z orzeczonym zakazem prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie zagubionego portfela. // Biała Podlaska: Ustalona i zlikwidowana melina z rozrobionym alkoholem w mieszkaniu 54 latki. // Biała Podlaska: Atak nieznanego mężczyzny. Prysnął gazem łzawiącym w twarz kobiety i skradł torebkę. // Tuliłów: 28 letni kierowca prowadził samochód ciężarowy w stanie nietrzeźwości. // Biała Podlaska: 23 letni kierowca z 1,2 promilem alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Odpowie za kradzież jednośladów

Za kradzież rowerów odpowie 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło na początku ubiegłego roku na terenie Białej Podlaskiej, a wartość strat oszacowana została na kwotę 900 zł. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia. Mężczyzna zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwa. Zarzuty usłyszał również 31-letni paser. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Kradzież torebki „na wyrwę” w Białej Podlaskiej

Rogoźniczka: Wyręb i kradzież 15 szt. drzew z działki leśnej. // Biała Podlaska: Kradzież torebki „na wyrwę” przy ul. Terebelskiej. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe. Sprzedaż i zakup telefonu z nieuregulowanymi zaległymi ratami za jego nabycie przez pierwszego właściciela. // Kostomłoty: Podpalenie 224 bel słomy na szkodę firmy.

Czytaj więcej »

Reklama