Reklama

Biała Podlaska: ZSS na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego „Sprawni Razem” (galeria)

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w dniu 5.12.2019r. wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego "Sprawni Razem" w Radzyniu Podlaskim. Indywidualnie sukces odniosła Irmina Bernasiuk zdobywajac dwa srebrne medale w kategoriach: 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym.

Sztafeta męska4 x 50 m stylem dowolnym także zdobyła drugie miejsce (Mateusz Andrzejewski, Kacper Sobieraj, Michał Wędziński, Łukasz Romaniuk). Do zawodów uczniów przygotował Piotr Różański

 

materiał: Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Joanna Kuzawińska ZSS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Już w lutym! Arua Cup i Arua Party! (zaproszenie)

W godzinach 10-16, 1 lutego 2020 w Międzyrzecu Podlaskim na zbiorniku wodnym przy stoku narciarskim (ul. Zahajkowska) odbędą się pierwsze w historii Polski zawody łączące sportowe pływanie w zimnej wodzie z hartowaniem organizmu. Projekt noszący intrygującą nazwę ARUA CUP ma międzynarodowy zasięg. Udział zadeklarowali Białorusini, Ukraińcy, Irlandczycy, Czesi, Rosjanie oraz Polacy ze wszystkich zakątków kraju. Łącznie zarejestrowało się już ok 150 pływaków.

Czytaj więcej »

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Jezusek już się narodził! Jasełka i spotkanie opłatkowe przy Orzechowej (galeria)

18 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej wystawione zostały jasełka bożonarodzeniowe. Scenariusz przedstawienia oparty został na biblijnym opisie wydarzeń zbawczych. Ukazane zostały dzieje odkupienia człowieka począwszy od stworzenia świata, poprzez grzech pierwszych ludzi i zapowiedź narodzenia Zbawcy. W dalszej części pokazane zostało wypełnienie się Bożej obietnicy w Jezusie Chrystusie oraz radość ludzi z narodzenia Odkupiciela – w osobach pastuszków i Mędrców ze Wschodu.

Czytaj więcej »

Reklama