Reklama

III Gala Wolontariatu w Białej Podlaskiej (galeria)

5 grudnia to Światowy Dzień Wolontariusza, dlatego w Urzędzie Miasta Biała Podlaska odbyła się Gala Wolontariatu Caritas 2019. Podczas uroczystości został podsumowany ubiegły rok pracy wolontariuszy oraz można było zobaczyć występ przedszkolaków z pierwszego w Polsce przedszkolnego koła Caritas.

Z rąk Prezydenta Miasta Biała Podlaska, Michała Litwiniuka i Dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej ks. Marka Bieńkowskiego wręczone zostały podziękowania i upominki za czynną działalność charytatywną dla opiekunów i asystentów Szkolnych Kół Caritas oraz Przedszkolnego Koła Caritas.Nagrodzeni zostali także wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej.

Za największy wkład pracy i poświęcony czas oraz wielkie serce zostali nagrodzeni
Faustyna Kowalska i Mateusz Czarnecki, zaś wyróżnienia otrzymali Anna Trocewicz, Józef Kulik, Paulina Kurowska, Weronika Łaszkiewicz, Patrycja Osuch, Mateusz Staniszewski, Aleksandra Radziejewska, Klaudia Rybaczewska, Aleksandra Guz oraz Dominik Demianiuk.

Dziękujemy Równierz Centrum Integracji Społecznej Za Okazanę Pomoc w Organizacji Oraz Okazaaną Pomoc w Jakikolwiek nawet najmniej okazanuy Sposób BRAWO WY !!!!!

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pragniemy złożyć serdeczne podziękowania i słowa szczególnego uznania wolontariuszom działającym na rzecz Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej. Dziękujemy za to, że swoim wolnym czasem, umiejętnościami, energią, uśmiechem i dobrym sercem bezinteresownie dzielicie się z osobami potrzebującymi.

Niech wolontariat będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech potrzebujących, motywuje do dalszego działania. Życzymy wszystkim wolontariuszom jak największej satysfakcji z pracy, cierpliwości oraz sukcesów w realizacji własnych planów i zamierzeń.

 

materiał: Miasto Biała Podlaska
tekst: Faustyna Kowalska / Aleksandra Guz
zdjęcia: Przemysław Treska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama