Reklama

Konstantynów : Mikołaje z bialskiej Bursy w domu dziecka

Wychowankowie Bursy Szkolnej w Białej Podlaskiej po raz kolejny odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka w Komarnie. Podczas mikołajkowej wizyty koło teatralne "W decHe" wystawiło dla dzieci przedstawienie "Trzy świnki".

Podczas spotkania dzieci wysłuchały kilku piosenek oraz uczestniczyły w przygotowanych zabawach. Mikołaj miał dla wszystkich dzieci prezenty, a dzieci upiekły dla Mikołaja pyszną szarlotkęmateriał: Bursy Szkolnej w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Arkadiusz Maksymiuk nadal z-cą dyrektora WORD

Do Biura Obsługi Rady i Zarządu Powiatu wpłynęło cofnięcie wniosku dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, który wpłynął w dniu 31 października 2019 r., o wyrażenie przez Radę Powiatu w Białej Podlaskiej zgody na wypowiedzenie warunków pracy i płacy radnemu Arkadiuszowi Maksymiukowi.

Czytaj więcej »

Powiat: Dwie farmy fotowoltaiczne i baza magazynowa

Dwie gminy na terenie powiatu i trzy spore inwestycje prywatne. Rokitno i Zalesie. Zarząd Powiatu wydał postanowienia w sprawie uzgodnienia bez uwag projektów decyzji o warunkach zabudowy dla inwestycji polegających na budowie dwóch farm fotowoltaicznych i bazy magazynowej.

Czytaj więcej »

Reklama