Reklama

Biała Podlaska: Uwaga! Utrudnienia w ruchu na czas robót drogowych

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje o utrudnieniach na ulicach w mieście w najbliższych dniach w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. 

10 grudnia 2019 r. na ul. Cichej na odcinku od ul. Nowej do ul. Przechodniej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu, przejazd pojazdów będzie możliwy od ul. Nowej w kierunku ul. Przechodniej.

Dodatkowo w  związku z budową ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu ulic Artyleryjskiej, Piłsudskiego, Zamkowej na wlocie od strony ulicy Piłsudskiego występuje przewężenie jezdni. Ruch drogowy w trzech kierunkach odbywa się z jednego pasa ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do połowy przyszłego tygodnia. Zalecamy zachować szczególną ostrożność.

materiał: Biała Podlaska miasto / ważne
tekst / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XII Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 31 stycznia (piątek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się XII sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni zagłosują m.in. nad uchwałą w sprawie nadania skrzyżowaniu ulic Witoroskiej i Koncertowej nazwy Rondo Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej »

XI Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 20 grudnia (piątek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się XI sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni pochylą się m.in. nad uchwałą dotyczącą określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, uchwałą w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielania pomocy w formie nagród i stypendium uzdolnionym dzieciom i młodzieży oraz uchwałą budżetową na rok 2020. Pełny porządek obrad poniżej. 

Czytaj więcej »

Reklama