Reklama

Biała Podlaska: Mikołajkowe widowisko „Czarnoksiężnik z Krainy OZ” (galeria)

Jak co roku, tradycyjnie grupy artystyczne działające przy Bialskim Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego (Dance Academy Studio, Zespołu Wokalnego Chwilka, Teatru Experymentalnego Panaceum) przygotowały mikołajkowe widowisko. Tym razem oparte na powieści Franka L. Bauma pt. „Czarnoksiężnik z Krainy OZ".

Jest to spektakl o przygodach Dorotki W Krainie Oz oraz jej spotkaniu z Blaszanym Drwalem, Tchórzliwym Lwem i Strachem Na Wróble, którzy wyruszą na poszukiwanie Czarnoksiężnika Oža. Na scenie nie zabraknie tańca, śpiewu i pięknej muzyki. Usłyszymy wiele przebojów min.,,Somewhere Over The Rainbow”. Bajeczne kostiumy, rekwizyty i scenografia rozbudzą wyobraźnię. Podczas spektaklu nie zabraknie spotkania ze św. Mikołajem, animacji tanecznych, słodkich upominków, pamiątkowych zdjęć w mikołajkowej krainie, a przede wszystkim świątecznej atmosfery.

 

materiał: Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Międzynarodowe unikanie opodatkowania – wyzwania dla Polski i UE

Dalsze ograniczanie luki VAT, uporanie się ze zjawiskiem unikania opodatkowania przez międzynarodowe koncerny, sankcjonowanie szkodliwej konkurencji podatkowej – to wyzwania legislacyjne, z jakimi powinna w najbliższych latach uporać się UE. W najnowszym artykule z cyklu „Europa okiem eksperta” analizuje je wykładowca Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie *Dominik J. Gajewski.

Czytaj więcej »

Już w lutym! Arua Cup i Arua Party! (zaproszenie)

W godzinach 10-16, 1 lutego 2020 w Międzyrzecu Podlaskim na zbiorniku wodnym przy stoku narciarskim (ul. Zahajkowska) odbędą się pierwsze w historii Polski zawody łączące sportowe pływanie w zimnej wodzie z hartowaniem organizmu. Projekt noszący intrygującą nazwę ARUA CUP ma międzynarodowy zasięg. Udział zadeklarowali Białorusini, Ukraińcy, Irlandczycy, Czesi, Rosjanie oraz Polacy ze wszystkich zakątków kraju. Łącznie zarejestrowało się już ok 150 pływaków.

Czytaj więcej »

Reklama