Reklama

Kryminałki: Pościg ulicami Białej Podlaskiej za nietrzeźwym kierowcą

Biała Podlaska: 43 latka ukradła firanki, odzież, porcelanę i garnki wykorzystując nieobecność pokrzywdzonej w domu. // Biała Podlaska: 26 latek sprawcą kradzieży łańcuchów do pił spalinowych, siekier, kołowrotka i kompletu kluczy w jednym ze sklepów. // Biała Podlaska: Nieuprawniony transfer gotówki wykorzystując sieć elektroniczną. // Biała Podlaska: Podrobiony numer konta na FV. Litewska firma przelała wprowadzona w błąd 96.000 zł na konto oszusta. // Biała Podlaska: Pościg ulicami miasta za 35 letnim kierowcą Mitsubishi. Ostatecznie kierowca porzucił auto na jednym z osiedli. Policjanci po poszukiwaniach w terenie zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że jest nietrzeźwy, "wydmuchał" prawie 2 promile. // Biała Podlaska: 25 latek sprawcą włamania do piwnicy i kradzieży rzeczy ruchomych w tym butli gazowej i przetworów.

15 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że 43-latka z Białej Podlaskiej, wykorzystując nieobecność w domu pokrzywdzonej, ukradła firanki, odzież, porcelanę, garnki i inne przedmioty o łącznej wartości 4.000 złotych.

05 listopada 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali wczoraj 26-latka z Białej Podlaskiej, który w jednym ze sklepów z artykułami budowlanymi ukradł dwadzieścia cztery łańcuchy do pił spalinowych, dwie siekiery, kołowrotek wędkarski oraz komplet kluczy o łącznej wartości 2.500 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do popełnienia którego przyznał się.

02 listopada 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj tutejsza komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca, za pomocą sieci teleinformatycznej, bez upoważnienia, dokonał wpływu na automatyczne przetwarzanie danych na karcie kredytowej należącej do mieszkanki Białej Podlaskiej, w wyniku czego doszło do nieuprawnionego transferu pieniędzy w kwocie 405,38 złotych.

28 listopada 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie. Nieznany sprawca podszywając się pod właściciela firmy z terenu powiatu dębickiego wystawił fakturę dla nabywcy, podrabiając numer konta, w wyniku czego przedstawiciel firmy z Litwy przelał na podany rachunek bankowy kwotę 96.000 złotych. Sprawca dokonał wypłaty nienależnie przelanych pieniędzy.

03 grudnia 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska
Kierujący samochodem osobowym marki Mitsubishi nie zatrzymał się do kontroli drogowej policjantom bialskiego ruchu drogowego pomimo wydania poleceń do zatrzymania przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Patrol podjął pościg za pojazdem. Kierujący porzucił samochód w rejonie bloku wielorodzinnego, a sam zbiegł. Funkcjonariusze bialskiej patrolówki w wyniku podjętego pościgu zatrzymali 35-latka z Białej Podlaskiej, który miał przy sobie kluczyki do samochodu. Okazało się, że mężczyzna ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. 35-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

11 lutego 2014 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu na podstawie trafienia w systemie AFIS ustalili sprawcę dokonanego w nocy z 11 na 12 lutego 2014 r. na ulicy Zygmunta Starego 15 w Białej Podlaskiej włamania do piwnicy, skąd skradziono butlę gazową, dziesięć kilogramów cukru, sokowirówkę, kuchenkę elektryczną, gramofon, dziesięć żarówek, zmiotkę oraz dziesięć słoików przetworów. Małżeństwo z Białej Podlaskiej oszacowało poniesione straty na kwotę 3.545 złotych. Sprawcą okazał się być 25-letni bialczanin, który usłyszał już zarzut włamania, do popełnienia którego przyznał się.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama