Reklama

Ważne: Uwaga na śliskie drogi. Miejscami spadnie marznący deszcz

IMGW-PIB  prognozuje w dniu jutrzejszym od wczesnych godzin rannych wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Zalecamy kierowcom zdjąć nogę z gazu i zachować ostrożność. 

materiał: województwo / powiat bialski
prognoza: Synoptyk IMGW-PIB: Michał Pilecki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Powiat: Ważne! Ostrzeżenie przed nieuczciwymi domokrążcami

Powiatowy Rzecznik Konsumentów otrzymuje sygnały od mieszkańców, iż po terenie naszego powiatu jeżdżą firmy, które prowadzą działalność gospodarczą w postaci sprzedaży produktów urządzeń gospodarstwa domowego. Przedstawiciele firm pojawiają się w domach konsumentów, gdzie dokonują pokazu towarów, po uprzednio przeprowadzonym wywiadzie środowiskowym, czego konsument potrzebuje. Sprzedawcy mogą w bardzo przekonując sposób namawiać do zakupu, np. poprzez dawanie różnych prezentów czy udzielając pomocy finansowej, która rzekomo ma pomóc konsumentowi w spłacie zakupu. 

Czytaj więcej »

Ważne: Uwaga na gęstą mgłę!

IMGW-PIB  prognozuje dziś w nocy od godz 22:00 do jutra do godz. 9:00 rano (7/8 listopada) gęste mgły w naszym regionie, w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami poniżej 200 m. Zalecamy zachować szczególną ostrożność na drogach.

Czytaj więcej »

Uwaga na gęstą mgłę!

IMGW-PIB  prognozuje dziś w nocy i jutro do 9:00 rano (23/24 października) gęste mgły w naszym regionie w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 m do 200 m. Zalecamy zachować szczególną ostrożność na drogach.

Czytaj więcej »

Reklama