Reklama

Kryminałki: Potrącenie 72 latka na przejściu dla pieszych na ulicy Terebelskiej

Biała Podlaska: Próba kradzieży z włamaniem do zaparkowanego na stacji paliw VW. Złodzieja spłoszył śpiący w aucie obywatel Białorusi. // Mariampol: Przywłaszczenie samochodu osobowego. Pomimo żądania zwrotu przez właściciela auta użytkownik nie oddał pojazdu. // Zakalinki Kolonia: 54 latek bez wyrabiał w miejscu zamieszkania bimber. // Biała Podlaska: Potrącony na pasach 72 letni mężczyzna. Kierowca nie zachował ostrożności i nie udzielił pierwszeństwa. Pieszy z obrażeniami. 72 latek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

02.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Na terenie niestrzeżonego parkingu przy stacji paliw nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do zaparkowanego samochodu osobowego VW w ten sposób, że nieustalonym narzędziem zniszczył zamek w drzwiach pojazdu, jednak zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na spłoszenie przez śpiącego w pojeździe pokrzywdzonego, czym spowodował straty na szkodę obywatela Białorusi.

29.11.2019 r. MARIAMPOL,
Nieznany sprawca przywłaszczył powierzony mu samochód osobowy Audi 80 na szkodę mieszkańca Leśnej Podlaskiej i pomimo żądania pokrzywdzonego nie dokonał zwrotu przedmiotowego pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

02.12.2019 r. ZAKALINKI-KOLONIA,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP w Janowie Podlaskim ustalili, że 54-letni mieszkaniec gm. Konstantynów w miejscu zamieszkania, bez wymaganego wpisu do rejestru wyrabiał napoje spirytusowe w postaci bimbru. W wyniku podjętych czynności zabezpieczono sprzęt do produkcji bimbru oraz nielegalnie wytworzony alkohol. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

02.12.2019 BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 12:00 na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. N/n kierujący, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa potracił pieszego 72-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej znajdującego się w stanie nietrzeźwości przechodzącego przez przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Kradzież torebki „na wyrwę” w Białej Podlaskiej

Rogoźniczka: Wyręb i kradzież 15 szt. drzew z działki leśnej. // Biała Podlaska: Kradzież torebki „na wyrwę” przy ul. Terebelskiej. // Biała Podlaska: Oszustwo internetowe. Sprzedaż i zakup telefonu z nieuregulowanymi zaległymi ratami za jego nabycie przez pierwszego właściciela. // Kostomłoty: Podpalenie 224 bel słomy na szkodę firmy.

Czytaj więcej »

Piszczac: Jedna kolizja, dwóch kierowców na „podwójnym gazie”

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 44-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Mężczyzna mając w organizmie niemal 2 promile alkoholu spowodował kolizję drogową. Kiedy na miejsce dotarli policjanci okazało się, że drugi uczestnik zdarzenia również znajduje się pod wpływem alkoholu. Tu urządzenie wykazało niemal pół promila alkoholu. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama