Reklama

Kryminałki: Potrącenie 72 latka na przejściu dla pieszych na ulicy Terebelskiej

Biała Podlaska: Próba kradzieży z włamaniem do zaparkowanego na stacji paliw VW. Złodzieja spłoszył śpiący w aucie obywatel Białorusi. // Mariampol: Przywłaszczenie samochodu osobowego. Pomimo żądania zwrotu przez właściciela auta użytkownik nie oddał pojazdu. // Zakalinki Kolonia: 54 latek bez wyrabiał w miejscu zamieszkania bimber. // Biała Podlaska: Potrącony na pasach 72 letni mężczyzna. Kierowca nie zachował ostrożności i nie udzielił pierwszeństwa. Pieszy z obrażeniami. 72 latek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

02.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Na terenie niestrzeżonego parkingu przy stacji paliw nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do zaparkowanego samochodu osobowego VW w ten sposób, że nieustalonym narzędziem zniszczył zamek w drzwiach pojazdu, jednak zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na spłoszenie przez śpiącego w pojeździe pokrzywdzonego, czym spowodował straty na szkodę obywatela Białorusi.

29.11.2019 r. MARIAMPOL,
Nieznany sprawca przywłaszczył powierzony mu samochód osobowy Audi 80 na szkodę mieszkańca Leśnej Podlaskiej i pomimo żądania pokrzywdzonego nie dokonał zwrotu przedmiotowego pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

02.12.2019 r. ZAKALINKI-KOLONIA,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP w Janowie Podlaskim ustalili, że 54-letni mieszkaniec gm. Konstantynów w miejscu zamieszkania, bez wymaganego wpisu do rejestru wyrabiał napoje spirytusowe w postaci bimbru. W wyniku podjętych czynności zabezpieczono sprzęt do produkcji bimbru oraz nielegalnie wytworzony alkohol. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

02.12.2019 BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 12:00 na ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. N/n kierujący, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa potracił pieszego 72-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej znajdującego się w stanie nietrzeźwości przechodzącego przez przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Pościg ulicami Białej Podlaskiej za nietrzeźwym kierowcą

Biała Podlaska: 43 latka ukradła firanki, odzież, porcelanę i garnki wykorzystując nieobecność pokrzywdzonej w domu. // Biała Podlaska: 26 latek sprawcą kradzieży łańcuchów do pił spalinowych, siekier, kołowrotka i kompletu kluczy w jednym ze sklepów. // Biała Podlaska: Nieuprawniony transfer gotówki wykorzystując sieć elektroniczną. // Biała Podlaska: Podrobiony numer konta na FV. Litewska firma przelała wprowadzona w błąd 96.000 zł na konto oszusta. // Biała Podlaska: Pościg ulicami miasta za 35 letnim kierowcą Mitsubishi. Ostatecznie kierowca porzucił auto na jednym z osiedli. Policjanci po poszukiwaniach w terenie zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że jest nietrzeźwy, “wydmuchał” prawie 2 promile. // Biała Podlaska: 25 latek sprawcą włamania do piwnicy i kradzieży rzeczy ruchomych w tym butli gazowej i przetworów.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Dwaj bracia zatrzymani za jazdę „na podwójnym gazie”

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowiedzą 33 oraz 34-latek z powiatu bialskiego. Mężczyźni niemal w tym samym czasie zatrzymani zostali do kontroli drogowej. Gdy mundurowi doprowadzili ich do komendy okazało się, że są to bracia. 33-latek podróżował motorowerem mając w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu natomiast w przypadku starszego z mężczyzn urządzenie wykazało niemal 3 promile alkoholu w organizmie.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Sześciu nietrzeźwych kierowców

Biała Podlaska: Kradzież portfela w sklepie. // Terespol: Oszustwo internetowe podczas zakupu routera. // Cicibór Mały: Zniszczenie i uszkodzenie Renault. // Zakalinki: Nietrzeźwa 47 letnia kobieta prowadziła auto. // Biała Podlaska: 34 letni kierowca motoroweru na podwójnym gazie. // Biała Podlaska: Mieszkanka Janowa Podlaskiego oszukana przez montażystę mebli. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas zakupu mebli w internecie. // Zahajki: 32 letni nietrzeźwy kierowca. // Janów Podlaski: 48 letni nietrzeźwy kierowca. // Sławacinek Nowy: Włamanie do stojaka na butle, kradzież dwóch butli z gazem. // Łobaczew Mały: Włamanie do budynku gospodarczego, kradzież wędek. // Dobryń Mały: Kradzież sprzętu budowlanego i narzędzi. // Biała Podlaska: 45 letnia nietrzeźwa kobieta za kółkiem. // Bereza: 56 letni nietrzeźwy kierowca skutera.

Czytaj więcej »

Reklama