Reklama

Leśna Podlaska: Szkolenie barmańskie w ZSCKR (galeria)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom zawodowym uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej zostały zorganizowane warsztaty „Ja za barem” .

W dniach 26 – 27 listopada 2019 r. 15 uczniów klas III i IV oraz 2 nauczycieli doskonaliło swoje umiejętności zawodowe pod okiem ekspertów z firmy Alternative Bar: Adama Białczyka i Łukasza Retki.

Szkolenie obejmowało zagadnienia z zakresu m.in.

–  working flair

– exhibition flair

– pouring

– przygotowywania drinków bezalkoholowych

– tworzenia dekoracji z wykorzystaniem owoców oraz warzyw

– technik sprzedaży bezpośredniej NLP.

W trakcie warsztatów uczniowie oprócz doskonalenia własnych umiejętności zawodowych mieli możliwość dokładniejszego zapoznania się z pracą na stanowisku barmana, ponadto prowadzący zajęcia wskazali także na korzyści  związane z dalszą drogą zawodową, którą jako absolwenci mogą obrać po ukończeniu szkoły.

Wiedza, praktyka oraz świadomość własnych możliwości podparta certyfikatem ukończenia szkolenia z pewnością ułatwi w przyszłości znalezienie dobrej pracy i pokieruje we właściwą stronę związaną z karierą w zawodzie.


materiał: gmina Leśna Podlaska
tekst / zdjęcia: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Mikołajki w ZSCKR

W tym roku Święty Mikołaj do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Leśnej Podlaskiej zawitał dwukrotnie. Pierwszy raz w czwartek, 5 grudnia kiedy szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Leśnej Podlaskiej.

Czytaj więcej »

Reklama