Reklama

Koncerty charytatywne w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim i Łukowie (zaproszenie)

Tomek Żółtko, znany polski pieśniarz, gitarzysta, kompozytor, muzyk, poeta i publicysta wystąpi na specjalnych koncertach charytatywnych w Białej Podlaskiej, Międzyrzecu Podlaskim oraz Łukowie. 
Biała Podlaska Łuków Międzyrzec Podlaski
10, Reformacka, Centrum, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

Pierwszy koncert odbędzie się 5 grudnia o godz. 18:00 w Mappy Cafe – Bistro – Bar w Białej Podlaskiej (ul. Reformacka 10). Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pomocy szkolnych, materiałów piśmienniczych, książek, gier i zabawek dla dzieci – podopiecznych świetlicy środowiskowej Dziupla. Drugi koncert będzie miał miejsce 6 grudnia (godz. 18:00) w Łukowie w Klubie „Apis” (oś. Chącińskiego 1). Podczas tego koncertu będą zbierane środki higieny osobistej dla dzieci i młodzieży , które przekazane będą do Domu Dziecka w Łukowie. Trzeci koncert odbędzie się 8 grudnia o godz. 16:00 w Międzyrzecu Podlaskim (ul. Lubelska 74). Tutaj zbierane będą słodycze (ciastka, czekolady, cukierki) na rzecz miejscowej świetlicy „Mrowisko.

materiał: Biała Podlaska miasto / Międzyrzec Podlaski miasto / Łuków
info / grafiki: Leszek Halczuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XVII edycja Gali Charytatywnej New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

W sobotę 18 stycznia 2020 już po raz XVII odbędzie się Gala Charytatywno – Noworoczna New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Gala odbędzie się w Sali widowiskowej „Podlasie” w Siedlcach (ul. Sienkiewicza 63), początek o godz. 17:00

Czytaj więcej »

Międzyrzecczyzna pomaga obudzić Magdę (film)

18 grudnia z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim powstał pomysł akcji na rzecz Magdy Siłuszyk, absolwentki ekonomika, która od lipca br. leży w śpiączce po komplikacjach poporodowych.

Czytaj więcej »

Reklama