Reklama

Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka (zaproszenie)

Już 5 stycznia 2020, w Sali Widowiskowej BCK im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się noworoczny koncert w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka. Start godz. 16:00!

Placówka istnieje od 2015 roku i prowadzi indywidualne zajęcia muzyczne w zakresie śpiewu, emisji głosu i nauki gry na instrumentach: gitarze, ukulele, fortepianie, keyboardzie i perkusji. Z oferty autorskich zajęć korzystają dzieci, w tym te w wieku przedszkolnym, a także młodzież i dorośli. Podczas pierwszego, noworocznego, korzystając z uprzejmości Bialskiego Centrum Kultury, zaprezentowany będzie program o tematyce świątecznej, obejmujący utwory wokalne i instrumentalne. Uczniowie wykonają dobrze znane kolędy, pastorałki, polskie i zagraniczne utwory o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Wystąpią solo, w duetach i niewielkich zespołach. – Koncert będzie z pewnością doskonałym podsumowaniem dotychczasowej nauki, a dla wielu uczniów – wielkim przeżyciem i debiutem na profesjonalnej scenie, bowiem najmłodsi uczniowie mają nie więcej niż 7 lat – zaznacza Michał Płanda – założyciel i dyrektor szkoły.

Współorganizatorami wydarzenia są: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Miasto Biała Podlaska.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info / grafika: Michał Płanda

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama