Reklama

Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka (zaproszenie)

Już 5 stycznia 2020, w Sali Widowiskowej BCK im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się noworoczny koncert w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka. Start godz. 16:00!
ical Google outlook Biała Podlaska Kultura Polecamy
41, Brzeska, Centrum, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

Placówka istnieje od 2015 roku i prowadzi indywidualne zajęcia muzyczne w zakresie śpiewu, emisji głosu i nauki gry na instrumentach: gitarze, ukulele, fortepianie, keyboardzie i perkusji. Z oferty autorskich zajęć korzystają dzieci, w tym te w wieku przedszkolnym, a także młodzież i dorośli. Podczas pierwszego, noworocznego, korzystając z uprzejmości Bialskiego Centrum Kultury, zaprezentowany będzie program o tematyce świątecznej, obejmujący utwory wokalne i instrumentalne. Uczniowie wykonają dobrze znane kolędy, pastorałki, polskie i zagraniczne utwory o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Wystąpią solo, w duetach i niewielkich zespołach. – Koncert będzie z pewnością doskonałym podsumowaniem dotychczasowej nauki, a dla wielu uczniów – wielkim przeżyciem i debiutem na profesjonalnej scenie, bowiem najmłodsi uczniowie mają nie więcej niż 7 lat – zaznacza Michał Płanda – założyciel i dyrektor szkoły.

Współorganizatorami wydarzenia są: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Miasto Biała Podlaska.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info / grafika: Michał Płanda

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Olimpiada Lotnicza – wielki finał (film) (galeria)

IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym 16 grudnia 2019 roku w sali Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbył się finał IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Lotnictwie i Przemyśle Lotniczym. Etapu pierwszego olimpiady przez Internet nie przeprowadzano z uwagi na fakt dysponowania salą mogącą pomieścić znacznie ponad 100 osób. Organizatorzy otrzymali 64 zgłoszeń osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w olimpiadzie. Do drugiego etapu (finału) zakwalifikowano wszystkich zgłoszonych uczestników. Do ostatecznej rozgrywki przystąpiło 53 uczestników w tym 43 uczniów i studentów. Reprezentowani byli także pracownicy naukowi oraz inżynierowie.

Czytaj więcej »

Reklama