Reklama

Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka (zapowiedź)

Już 5 stycznia 2020, w Sali Widowiskowej BCK im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej, odbędzie się noworoczny koncert w wykonaniu uczniów Bialskiej Szkoły Rocka.
ical Google outlook Biała Podlaska Kultura Polecamy
41, Brzeska, Centrum, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

Placówka istnieje od 2015 roku i prowadzi indywidualne zajęcia muzyczne w zakresie śpiewu, emisji głosu i nauki gry na instrumentach: gitarze, ukulele, fortepianie, keyboardzie i perkusji. Z oferty autorskich zajęć korzystają dzieci, w tym te w wieku przedszkolnym, a także młodzież i dorośli. Podczas pierwszego, noworocznego, korzystając z uprzejmości Bialskiego Centrum Kultury, zaprezentowany będzie program o tematyce świątecznej, obejmujący utwory wokalne i instrumentalne. Uczniowie wykonają dobrze znane kolędy, pastorałki, polskie i zagraniczne utwory o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej. Wystąpią solo, w duetach i niewielkich zespołach. – Koncert będzie z pewnością doskonałym podsumowaniem dotychczasowej nauki, a dla
wielu uczniów – wielkim przeżyciem i debiutem na profesjonalnej scenie, bowiem najmłodsi uczniowie mają nie więcej niż 7 lat – zaznacza Michał Płanda – założyciel i dyrektor szkoły.

Współorganizatorami wydarzenia są: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Miasto Biała Podlaska.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info / grafika: Michał Płanda

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Konkurs graficzny “Magia Świąt” – znaczek pocztowy (zaproszenie)

Zbliża się wyjątkowy okres Świąt Bożego Narodzenia, czas ciepła, radości i bliskości, czas budowania tego, co najważniejsze, życzliwości i pamięci o bliskich. W tak magicznym okresie, Bialskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do wzięcia udziału w Konkursie Graficznym na Projekt Znaczka Pocztowy p.t. „Magia świąt”. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przy pomocy komputera , z użyciem dowolnego edytora do grafiki, ilustracji przedstawiającej w symboliczny sposób Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej »

Reklama