Reklama

Reklama

Cinema3D z biletami za 14,90 zł! (zaproszenie)

W Cinema3D w Białej Podlaskiej został wprowadzony nowy cennik biletów. Od teraz widzowie codziennie za każdy film 2D z bieżącego repertuaru Cinema3D zapłacą je-dyne 14,90 zł!

Posłuchaj ważnego spotu:

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Cinema3D w Białej Podlaskiej w Galerii Rywal mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Zimowe miesiące w Cinema3D zapowiadają się naprawdę intensywnie! Teraz na wielkim ekranie można zobaczyć najnowszy film twórców „Listów do M.” – „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej, komediowy przewodnik dla osób marzących o szczęśliwych związkach, czyli „Jak poślubić milionera” oraz komedię romantyczną „Last Christmas” z Emilią Clarke.

Podczas nadchodzącego, mikołajkowego weekendu w Cinema3D w Białej Podlaskiej wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci będzie czekała „Kraina lodu 2” – jedna z najważniejszych familijnych premier tego roku. Ponadto 6 grudnia do kin wejdzie animacja „Śnieżna paczka”, produkcja „Ratujmy Florę” oraz film przygodowy „Młody renifer Alex” – zdumiewająca lecz ze wszech miar prawdziwa historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii.

Od 19 grudnia widzowie na wielkim ekranie będą mogli oglądać ostateczny pojedynek między Rey i Kylo Renem, całą masę widowiskowych scen, pojedynków na miecze świetlne, kosmicznych bitew oraz humoru. W związku z długo wyczekiwaną premierą Cinema3D uruchomiło przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Bilety można nabywać w kasie kina w Białej Podlaskiej oraz przez stronę www.

W ostatnich dniach grudnia na wielki ekran wejdą: polska komedia „Futro z misia” oraz „Jumanji: Następny poziom”. Natomiast 17 stycznia 2020 roku sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych.
Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Cinema3D oraz przez www.cinema3d.pl.

materiał: Cinema3D Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama