Reklama

Rurki Bum Bum szkolenie w Rakowiskach (zaproszenie)

Rakowiska i Biała Podlaska pierwszy raz mają szansę na rurowanie! Już we wtorek, 3 grudnia 2019r. o godz. 16:00 przy ul. Wspólna 74 w Rakowiskach w świetlicy wiejskiej przy Przedszkolu, Dawid Gacek poprowadzi szkolenie z bum bum rurek. Szkolenie dla nauczycieli, instruktorów, animatorów, opiekunów i nie tylko. Zapraszamy!
Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

 

 

materiał: Rurki Bum Bum
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tuczna: Szukają lekarstwa na szkody ASF-u! Technologie cyfrowe w produkcji rolnej! (galeria)

Wójt Gminy Tuczna – Zygmunt Litwiniuk, zaprosił rolników z terenu gminy ale nie tylko, dziś -10 grudnia – na konferencję: “Zastosowanie w praktyce technologii cyfrowych i działań innowacyjnych, a poprawa dochodowości produkcji rolnej”. W sali, Domu Strażaka w Tucznej zebrało się kilkadziesiąt zainteresowanych tematyką spotkania osób.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Rekrutacja do projektu “Załóż firmę i odnieś sukces!”

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że od 29 listopada do 6 grudnia br. trwa rekrutacja do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska”. Jest on realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014 -2020, Oś priorytetowa 9. Rynek Pracy, Działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości.

Czytaj więcej »

Reklama