Reklama

XIV Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych (zaproszenie)

6 grudnia o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej odbędzie się XIV Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.
Biała Podlaska Kultura Polecamy
7, Sportowa, Osiedle za Torami, Biała Podlaska, województwo lubelskie, 21-500, Polska Mapa

Przegląd ma charakter cykliczny i jego celem jest uświadamianie młodym odbiorcom zagrożeń związanych z używaniem alkoholu, nikotyny, narkotyków, czy dopalaczy. Młodzież szkół podstawowych zaproponuje swoim kolegom i koleżankom w formach teatralnych uzmysłowienie różnorodnych problemów jakie mogą wystąpić w ich środowisku i sposoby ich świadomego rozwiązania. W zabawny lub poważny sposób, używając szerokiego wachlarza środków wyrazu artystycznego młodzi wykonawcy będą przekonywać do zdrowego stylu życia opartego na wartościach takich jak: szacunek, przyjaźń, uczciwość.

W przeglądzie uczestniczyć będą również eksperci, którzy omówią przedstawienia po ich zakończeniu. Organizator wydarzenia zaprasza wszystkich uczniów bialskich szkół wraz z opiekunami.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info: SP nr 3 w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sport: Nadbużański Turniej Piłki Siatkowej (galeria)

8 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół w Sławatyczach odbył się Nadbużański Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka i Wójta Gminy Sławatycze Arkadiusza Misztala. W imprezie uczestniczyły  drużyny z powiatu bialskiego i włodawskiego.

Czytaj więcej »

Debata o bezpieczeństwie w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Janów Podlaski na debatę społeczną pt. “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 30 grudnia o godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim. 

Czytaj więcej »

Reklama