Ogłoszenie

Reklama

XIV Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych (zaproszenie)

6 grudnia o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej odbędzie się XIV Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Przegląd ma charakter cykliczny i jego celem jest uświadamianie młodym odbiorcom zagrożeń związanych z używaniem alkoholu, nikotyny, narkotyków, czy dopalaczy. Młodzież szkół podstawowych zaproponuje swoim kolegom i koleżankom w formach teatralnych uzmysłowienie różnorodnych problemów jakie mogą wystąpić w ich środowisku i sposoby ich świadomego rozwiązania. W zabawny lub poważny sposób, używając szerokiego wachlarza środków wyrazu artystycznego młodzi wykonawcy będą przekonywać do zdrowego stylu życia opartego na wartościach takich jak: szacunek, przyjaźń, uczciwość.

W przeglądzie uczestniczyć będą również eksperci, którzy omówią przedstawienia po ich zakończeniu. Organizator wydarzenia zaprasza wszystkich uczniów bialskich szkół wraz z opiekunami.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
info: SP nr 3 w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama