Reklama

Cicibór Duży: Mecz Słodkich Serc (galeria)

W dniu 24 listopada, dniu ,,Wielkiej Ulicznej Zbiórki” już tradycyjnie rozgrywany jest ,,Mecz Słodkich Serc” w Ciciborze Dużym. Spotkanie to od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno osób biorących czynny udział w meczu jak i kibiców. W tym roku zagrali przedstawiciele: Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, Policji, OSP Cicibór Duży i Sławacinek Stary, Urząd Gminy Biała Podlaska, Oświaty Gminy Biała Podlaska, Radni Gminy Biała Podlaska.

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę od dziesięciu lat gości w Gminie Biała Podlaska. Sztab przy Gminny Ośrodku Kultury zrzesza wielu wolontariuszy.

W tym roku do akcji włączyli się wolontariusze: instruktorzy i bibliotekarze Gminnego Ośrodka Kultury w Białej Podlaskiej, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej, uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym, uczniowie wraz z rodzicami i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Hrudzie, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu oraz Sławacinku Starym, Radni Gminy Biała Podlaska, bibliotekarze z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, uczennice bialskich szkół, Młodzieżowa Grupa Teatralna ,,Pod Perkowicką Strzechą”, zespół ,,Barwinek”, zespół ,,Chodźta do nos”, zespół ,,Zorza”, OSP Sławacinek Stary, OSP Swory, KGW Jutrzenka ze Sławacinka Starego, mieszkańcy gminy Biała Podlaska.

Zwycięzcami okazała się drużyna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Policji, OSP, Oświaty, Urzędu Gminy i Radnych. Niedzielnemu spotkaniu towarzyszyła niezwykła atmosfera. Organizatorzy dziękują za otwarte i gorące serca. To wielka radość, że są ludzie którzy chcą co roku spotkać się i podzielić czymś słodkim i niezwykłym z innymi.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Agnieszka Borodijuk dyrektor GOK Biała Podlaska
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Cicbór Duży: Wyjazdowa sesja Rady Gminy Biała Podlaska

Susza nadal grozi rolnikom. Informacyjny charakter miała pierwsza w tym roku, wyjazdowa sesja Rady Gminy Biała Podlaska, zwołana na 21 stycznia w Ciciborze Dużym. Wzięli w niej udział także sołtysi. Obrady rozpoczęły się od wystąpienia Henryka Gmitruczuka, dyrektora Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”. Przedstawił on założenia rządowego planu przeciwdziałania suszy. Obejmuje on różnorodne działania, mające m.in. związek z modernizacją kanałów i cieków wodnych, a także powiększeniem pojemności zbiorników retencyjnych.

Czytaj więcej »

13. sesja Rady Gminy Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że 21 stycznia 2020 r. (wtorek) o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej w Ciciborze Dużym na małej sali sportowej odbędzie się XIII posiedzenie Rady Gminy Biała Podlaska VIII kadencji z udziałem sołtysów z terenu gminy. Sesja z sołtysami. Podczas sesji przekazane zostaną informacje o programie Stop Suszy, omówienie zasad odbioru odpadów komunalnych, opis budżetu na 2020 rok z uwzględnieniem sołectw a na koniec noworoczny koncert zespołu Zorza.

Czytaj więcej »

Reklama