Reklama

Biała Podlaska: Andrzejkowy Bal w ZSS (galeria)

27 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej po raz kolejny zorganizowano Integracyjny Bal Andrzejkowy, na który gospodarze zaprosili uczestników oraz opiekunów Warsztatów Terapii Zajęciowej Elremet oraz Caritas.

Nad oprawą muzyczno – wodzirejską balu czuwał pan Sylwester Muchla znany pod pseudonimem artystycznym DJ Sylver. Zachwycił on wszystkich pomysłowością i kreatywnością w prowadzeniu zabaw i animacji. Efekty świetlne i sztuczny dym, dodały wyjątkowego klimatu imprezie. Dodatkowo na zaproszenie DJ Sylvera wystąpił gość specjalny – wokalista zespołu Clubbersi – Marcin Książak ( autor hitu: „Mama ostrzegała”).

Pan Marcin wykonał swoją najnowszą autorską piosenkę i przeprowadził konkurs, w którym nagrodą były jego płyty. Rozdał też uczniom autografy. Zgodnie z tradycją, na balu, nie zabrakło także wróżb andrzejkowych. Miłym przerywnikiem naszej zabawy był niepowtarzalny występ naszych uczniów. Przedstawili oni utwór „ Mama ostrzegała ” za pomocą języka migowego.

Jest to ukłon w kierunku wyjątkowości szkoły specjalnej i podopiecznych tejże placówki. W trakcie balu goście i gospodarze integrowali się w „kąciku słodkości” kosztując ciast, ciasteczek, cukierków i owoców. Wszyscy uczestnicy balu bawili się fantastycznie i mają nadzieję spotkać się znowu za rok. Serdeczne podziękowania dla DJ Sylvera za jak zawsze perfekcyjną oprawę balu ?.

 

materiał: Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Joanna Kuzawińska Zespołu Szkół Specjalnych / Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama