Reklama

Ankieta dotycząca rozwoju miasta i gminy Biała Podlaska (zaproszenie)

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej zaprasza do wzięcia udziału w badaniu ankietowym dotyczącym kierunku rozwoju miasta i gminy Biała Podlaska przez następne 10 lat. 

Pytania dotyczącą stanu, problemów i kierunków rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Biała Podlaska.  Uzyskane odpowiedzi pomogą podjąć urzędnikom decyzje o tym, jakie działania należy podjąć wobec wyzwań gospodarczych, społecznych i środowiskowych przed którymi stoi Miejski Obszar Funkcjonalny Białej Podlaskiej oraz jak sprawić, żeby przestrzeń miasta i otaczającej go gminy była nie tylko atrakcyjnym terenem do inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej, ale jednocześnie obszarem o wysokiej jakości życia, w którym mieszkańcy mogą zaspokajać różnorodne potrzeby społeczne i zawodowe.

Ankieta jest dostępna w formie elektronicznej >>>https://forms.gle/ggUJjQX5eqvAbuvc6  <<<

oraz papierowej, którą można znaleźć w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Biała Podlaska (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) oraz w Urzędzie Gminy (ul. Prosta 31).

Na wypełnienie ankiety mamy czas do 15 grudnia 2019 r.

 

materiał: Biała Podlaska miasto i gmina
info: UM w Białej Podlaskiej
grafika: pixabay.com

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Ambitny plan działania dla UE

Europejski Zielony Ład, Europa na miarę ery cyfrowej, gospodarka, która służy ludziom, silniejsza pozycja Europy na świecie, promowanie europejskiego stylu życia, nowy impuls dla demokracji – to sześć wiodących celów, które będą wytyczały kierunek działania KE w 2020 r. Motywem wiodącym pierwszego programu prac jest skuteczne wykorzystanie możliwości, jakie niesie ze sobą transformacja ekologiczna oraz cyfrowa.

Czytaj więcej »

Reklama