Reklama

Konkurs graficzny „Magia Świąt” – znaczek pocztowy (zaproszenie)

Zbliża się wyjątkowy okres Świąt Bożego Narodzenia, czas ciepła, radości i bliskości, czas budowania tego, co najważniejsze, życzliwości i pamięci o bliskich. W tak magicznym okresie, Bialskie Centrum Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat do wzięcia udziału w Konkursie Graficznym na Projekt Znaczka Pocztowy p.t. „Magia świąt”. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przy pomocy komputera , z użyciem dowolnego edytora do grafiki, ilustracji przedstawiającej w symboliczny sposób Święta Bożego Narodzenia.

Realizacja projektu przyczyni w ciekawy sposób do kontynuowania i podtrzymywania tradycji pisania i wysyłania bliskim życzeń a także jest to atrakcyjna propozycja na promowania wśród dzieci zainteresowań filatelistycznych. Uwaga!!! Dla najlepszych autorów prac, czekają piękne wydania filatelistyczne!!! Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

Regulamin Miejskiego Konkursu Graficznego Na Projekt Znaczka Pocztowego Pod Tytułem „Magia Świąt

Organizator konkursu: Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

Celem Konkursu jest:
– rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności wśród dzieci
– kontynuowanie i podtrzymywanie tradycji pisania życzeń świątecznych
– promowanie wśród dzieci zainteresowań filatelistycznych
– Konkurs Odbywa Się Na Terenie Miasta Biała Podlaska
– Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w wieku 7-12 lat Prace mogą być wykonane w szkole pod kierunkiem nauczyciela lub indywidualnie w domu.
– Tematyka: ilustracja oddająca w sposób symboliczny Święta Bożego Narodzenia
– Praca nadesłana na Konkurs musi być wykonana samodzielnie.
– Uczestnik do konkursu może zgłosić tylko jedną pracę.
– Praca powinna być wykonana przy użyciu komputera, w dowolnym edytorze do grafiki, praca powinna nie posiadać żadnych elementów takich jak nominał czy napis POLSKA
– Format pracy w orientacji poziomej A4
– Praca na odwrocie musi być podpisana w następujący sposób: imię i nazwisko, ukończony wiek, dane szkoły, telefon kontaktowy nauczyciela lub rodzica. W załączeniu do zamieszczenia na odwrocie pracy Zgoda Rodzica/Opiekuna Prawnego – na wykorzystanie danych dziecka.
– Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe. •?Udział w Konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa na wykorzystanie prac na następujących polach eksploatacji: używania w Internecie oraz w innych formach utrwaleń nadających się do rozpowszechniania a także prezentowania prac na wystawie.
– Osoby nadsyłające prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu swoich danych osobowych.
– Prace zgłoszone do Konkursu nie będą zwracane autorom. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z nieodpłatnym przeniesieniem na organizatora prawa własności złożonych egzemplarzy prac.
Prace
– należy składać do 17 grudnia 2019 r. na adres: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego, 21-500 Biała Podlaska, ul. Warszawska 11
– Jury konkursu powołane przez Organizatora oceni prace według kryteriów: – zgodność z tematem (symboliczny sposób przedstawienie Świąt Bożego Narodzenia) – kreatywność i wyobraźnia – estetyka – samodzielność wykonania
– Podsumowanie konkursu nastąpi 21 grudnia 2019 r. podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Placu Wolności. Uczestnicy i opiekunowie zostaną powiadomieni o dokładnym terminie.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w lokalnej prasie i na stronie internetowej www.bck24.pl i facebooku bck24 Więcej informacji udziela: Instruktor Pracowni Grafiki Komputerowej PIKSEL BCK Lilla Wielgan-Michaluk tel. 83 343 67 04, tel. 501 76 22 32

ZGODA RODZICA OPIEKUNA PRAWNEGO

materiał: Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama