Reklama

Kryminałki: Uciekał autem przed zderzeniem ze zwierzęciem – uderzył w drzewo

Horbów: Włamanie do garażu. Kradzież 400 litrów oleju napędowego. // Rogoźnica: 30 latek za kółkiem Mercedesa pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Cicibór Duży: Kradzież z wnętrza Toyoty telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji kupna telefonu. // Wólka Dobryńska: Strażnicy Graniczni po służbie zatrzymali 31-latka, podróżował skuterem mając 2,3 promila w organizmie. // Biała Podlaska: 22 latek nietrzeźwy za kierownicą Audi. // Zakanale: 40 letni kierowca chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem leśnym wykonał gwałtowny manewr, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. // Międzyrzec Podlaski: Umyślne uszkodzona karoseria Audi zaparkowanego przy Warszawskiej. // Biała Podlaska: 19 latek z promilami zatrzymany po bezpośrednim pościgu.

22.11.2019 r. HORBÓW,
Nieustalony sprawca, włamał się do wnętrza garażu, a następnie, ze znajdujących się w nim 2 metalowych beczek dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości 400 litrów oraz kradzieży 8 pustych, plastikowych pojemników na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Ponadto, ten sam sprawca, na terenie sąsiedniej posesji usiłował dokonań kradzieży z włamaniem do garażu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.11.2019 r. ROGOŹNICA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Mercedes, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

19.11.2019 r. CICIBÓR DUŻY,
W okresie od 19 listopada 2019 roku do 21 listopada 2019 roku, w nieustalonym miejscu na terenie Białej Podlaskiej bądź Cicibora Dużego, nieznany sprawca z bagażnika niezamkniętego pojazdu marki Toyota użytkowanego przez pokrzywdzoną, dokonał kradzieży dwóch telefonów komórkowych na szkodę mieszkanki gm. gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego marki Samsung, gdzie po otrzymaniu od pokrzywdzonej zapłaty nie przesłał jej zakupionego telefonu jak też nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

22.11.2019 r. WÓLKA DOBRYŃSKA,
F-sz PSG w Terespolu, w czasie wolnym od służby zatrzymał 31-letniego mieszkańca Terespola, który znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,3 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki Benzer. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

23.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Boczna
F-sze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego WP KMP w Białej Podlaskiej, w wyniku kontroli drogowej, na gorącym uczynku zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym marki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.11.2019 r. około godz. 17:30 ZAKANALE,
40-letni mieszkaniec gm. Konstantynów, trzeźwy kierując sam. m-ki VW Passat chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem leśnym, wykonał gwałtowny manewr skrętu, wpadł w poślizg, zjechał do rowu a następnie uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

24.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Audi poprzez zarysowanie przy użyciu ostrego narzędzia elementów boku pojazdu na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

24.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Ceglana
Funkcjonariusze KMP Biała Podlaska w bezpośrednim pościgu, na gorącym uczynku zatrzymali kierującego pojazdem marki VW Passat 19-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama