Reklama

Biała Podlaska: Dzień Niepodległości w Przedszkolu Samorządowym Nr 13 (galeria)

Dzień 11 listopada to jeden z najważniejszych dni w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Dlatego też 8 listopada 2019 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 13 w Białej Podlaskiej odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości, którą przygotowały dzieci z grup ,,Krasnoludki” i ,,Biedroneczki” pod kierunkiem nauczycielek: Iwony Chomiuk, Jolanty Goławskiej, Anny Miszkiniuk i Anny Stefaniuk.

Przedszkolaki zaśpiewały m.in. piosenkę pt. “Co to jest Niepodległość”. Wszystkie dzieci, tego ważnego dnia wyglądały odświętnie i uroczyście, a na ich piersiach widniały kotyliony w barwach narodowych. Dumnie przyjmując właściwą postawę “na baczność” odśpiewano Hymn Polski.

Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych “Małych Patriotów” oraz wzruszonych rodziców i przedstawicieli zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, którzy uczestniczyli w uroczystości – powiedziała dyrektor przedszkola Izabela Jaszczuk.

 

 

materiał: Przedszkolu Samorządowym Nr 13
tekst zdjęcia: Izabela Jaszczuk – dyrektor przedszkola
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama