Reklama

„Wesołe jest życie bialskiego staruszka”. Klub Seniora „Promyk” obchodził swoje święto (galeria)

21 listopada bialski Klub Seniora "Promyk" działający przy Bialskim Centrum Kultury obchodził coroczne święto Dnia Seniora. Uroczystość zorganizowana w bialskim Klubie Kultury "Eureka" zgromadziła członków klubu, osoby zaprzyjaźnione oraz gości specjalnych z prezydentem miasta Michałem Litwiniukiem na czele. 

– Przygotowaliśmy dziś przyjęcie z poczęstunkiem. Nasz teatr Euforia zaprezentuje skecze i piosenki o seniorach, zagra też zespół, abyśmy mogli się pobawić a przy okazji będzie to okazja, aby porozmawiać. Święto obchodzimy rokrocznie i jest to już nasza tradycja – wyjaśnia Izabela Kłusek, przewodnicząca Klubu Seniora „Promyk”.

Najserdeczniejsze życzenia złożył seniorom obecny na spotkaniu prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. – Państwo dajecie nam przykład, jak aktywne życie seniorów powinno wyglądać. Jak warto zadbać o to, żeby  nikt nie czuł się samotny. To piękny przykład wychowawczy. Upiększacie swoją działalnością nasze miasto. Bardzo cieszę się, że mogę spędzić te chwile z wami i przyjmijcie serdeczne, najcieplejsze życzenia z okazji waszego święta.   

Klub Seniora „Promyk” liczy obecnie blisko 60 osób i jak mówi przewodnicząca, przybywają stale nowe osoby. – Cały czas dochodzą do nas nowe osoby, dowiadują się, że jest u nas miło i sympatycznie i wstępują do naszego Klubu. Zapraszamy do nas w każdy czwartek na godz. 15:30 do Klubu Kultury Eureka, można wówczas zobaczyć jak się bawimy i zgłosić chęć uczestnictwa w naszym klubie – zachęca przewodnicząca klubu.

W najbliższym czasie Klub Kultury „Promyk” szykuje 06 grudnia imprezę mikołajkową a 12 grudnia wspólną Wigilię i zaprasza wszystkich bialskich seniorów do uczestnictwa w tych wydarzeniach. Szczegóły uzyskać można w Klubie Kultury „Eureka” (ul. Orzechowa 34).

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Jakub(OvO)Sowa

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Bożena Daniluk-Borowicz

    Dzień dobry,
    poszukuję chętnego do gry w szachy na terenie Osiedla Młodych dla mojego Taty ( 89 lat, bardzo sprawny umysł!!!). Mój tato mieszka tuż przy Klubie Eureka i pewnie powinien się zacząć integrować. Bardzo proszę o kontakt pod nr telefonu: 605 820 924, Bożena Daniluk-Borowicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama