Reklama

Mikołajki w Krainie Oz z Bialskim Centrum Kultury (zaproszenie)

Już w grudniu odbędzie się widowisko oparte na powieści Franka L. Bauma pt. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Nie zabraknie świątecznych animacji oraz spotkania z Mikołajem.

Jak co roku, tradycyjnie grupy artystyczne Dance Academy Studio oraz Zespół Wokalny Chwilka oraz gościnnie Teatr Experymentalny panaceum działające przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przygotowały mikołajkowe widowisko. Tym razem jest to „W krainie Oz”, spektakl kostiumowy o przygodach Dorotki w Krainie Oz oraz jej spotkaniu z Blaszanym Drwalem, Tchórzliwym Lwem i Strachem Na Wróble, którzy wyruszą na poszukiwanie Czarnoksiężnika Oza.

Na scenie nie zabraknie tańca, śpiewu i pięknej muzyki. Usłyszymy na pewno wiele przebojó min. „Somewhere Over The Rainbow”. Przygody bohaterów rozgrywane w tle barwnych animacji z wykorzystaniem światła UV, bajeczne kostiumy, rekwizyty i scenografia rozbudzą wyobraźnię, zarazem mądre przesłanie dostarczy Wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Bo tego, co najważniejsze, nie trzeba szukać daleko – wszyscy mamy dość odwagi, rozumu i serca, by pokonać wszelkie przeciwności, musimy tylko te cechy w sobie odkryć.

Podczas spektaklu nie zabraknie spotkania ze św. Mikołajem, animacji tanecznych, słodkich upominków, pamiątkowych zdjęć w mikołajkowej scenerii a przede wszystkim świątecznej atmosfery. Premiera widowiska i finał Bialskich Mikołajek odbędą się 6 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Bilety w cenie 10 zł. Widowisko odbędzie się również 5 i 6 grudnia w godz. 9:00 i 11:00

Rezerwacja i sprzedaż biletów w Punkcie Informacji Kulturalnej ul. Warszawska 11 tel. 83 341 6718, 887 300 555
KUP BILET ON-LINE  ZAPRASZAMY .

materiał: Bialski Centrum Kultury
tekst: Bartłomiej Sawicki sp.ds. Promocji
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama