Reklama

Kryminałki: Oszukani podczas internetowych zakupów

Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana podczas transakcji kupna butów sportowych. Wpłaciła pieniądze jednak zakupione obuwie nie dotarło do kupującej do dziś. // Wisznice: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet piły ukosowej. // Porosiuki: 41 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował Oplem w stanie nietrzeźwości.

02.04.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego zamieścił ofertę sprzedaż butów sportowych, z której skorzystała pokrzywdzona i po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie wywiązał się z warunków zawartej umowy, nie wysłał zakupionego towaru, ani nie zwrócił pieniędzy, zrywając całkowicie kontakt.

28.09.2019 r. WISZNICE,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Wisznice. Nieznana osoba podająca się za mieszkańca Piły za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferowała do sprzedaży piłę ukosową. Po wpłaceniu przez pokrzywdzonego ustalonej kwoty do dnia dzisiejszego nie przesłała zamówionego towaru, nie dokonała zwrotu pieniędzy oraz zerwała kontakt telefoniczny.

19.11.2019 r. POROSIUKI,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego, ustalili iż 41-letni mieszkaniec Białej Podl. kierował pojazdem Opel Corsa będąc w stanie nietrzeźwości. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Kierującego zatrzymano w „policyjnym areszcie”.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama