Reklama

Kryminałki: Wypadek przy ulicy Sosnowej w Białej Podlaskiej

Piszczac: Konto społecznościowe założone z bezprawnym wykorzystaniem zdjęć pokrzywdzonej 19 letniej mieszkanki. // Woskrzenice Duże: Kradzież modułów elektronicznych z czterech ciągnikach siodłowych z terenu niestrzeżonego parkingu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu telefonu komórkowego poprzez internet. // Biała Podlaska: Zatrzymano 28 latka z Małaszewicz, znaleziono przy nim woreczek z mefedronem. // Międzyrzec Podlaski: 33 letnia mieszkanka gminy Międzyrzec z 1,6 promilem alkoholu prowadziła auto. // Biała Podlaska: Wypadek przy Sosnowej. Pieszy potrącony w trakcie manewru omijania.

01.02.2019 r. gm. PISZCZAC
W okresie od lutego 2019 r. do połowy listopada nieznany sprawca, wykorzystując dane osobowe 19-letniej mieszkanki gm. Piszczac założył konta na portalu społecznościowym, a następnie bez zgody i wiedzy umieścił na nim zdjęcia z wizerunkiem pokrzywdzonej.

17.11.2019 r. WOSKRZENICE DUŻE,
Na strzeżonym parkingu, nieznany sprawca z czterech ciągników siodłowych dokonał kradzieży modułów elektronicznych systemu AEBS, na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Lipna, na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy wartości ponad 2 tys. zł, a następnie po otrzymaniu zapłaty nie przesłał zakupionego towaru oraz zaprzestał wszelkiego kontaktu z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Grunwaldzka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej podczas legitymowania, na gorącym uczynku zatrzymali 28-letniego mieszkańca Małaszewicz, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z substancją psychotropową w postaci mefedronu. Mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
F-sze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim, na gorącym uczynku zatrzymali 33- mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, która kierowała samochodem osobowym marki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości 1,66 promila alkoholu w organizmie.

17.11.2019 r. godz. 22:35, BIAŁA PODLASKA, ul. Sosnowa
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 17.11.2019 roku około godz. 22:35 na ul. Sosnowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, (trzeźwy), kierując samochodem osobowym Audi, podczas manewru omijania pieszych potrącił idącego mieszkańca Białej Podlaskiej, (trzeźwy), w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Pożar w Jakówkach i próba oszustwa „na wnuczka” w Rossoszu

Połoski Nowe: Włamanie do garażu. Kradzież prostownika i pasów z napinaczami. // Wólka Dobryńska: Włamanie do naczepy samochodowej. Kradzież piły elektrycznej. // Piszczac: 39 letni kierowca z 2,5 promilami w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 43 letni kierowca z 1,56 promilem w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do altany ogrodowej. Kradzież pompy spalinowej. // Drelów: Renault z podejrzanym licznikiem kilometrów. // Hrud: Kierowca z cofniętymi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów. // Żabce: 24 letni kierowca z 2,2 promilami w organizmie. // Jakówki: Zwarcie doprowadziło do pożaru. Spłonął drewniany budynek mieszkalny z wyposażeniem. // Biała Podlaska: Pobicie mieszkańca miasta na placu Wolności. // Biała Podlaska: Włamanie na pocztowe konto internetowe. // Rossosz: Próba oszustwa metodą „na wnuczka”

Czytaj więcej »

Terespol: Trwają poszukiwania Tomasza Sylwesiuka

Rozpoczyna się kolejny dzień poszukiwań Tomasza Sylwesiuka. Od sobotniego popołudnia trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Wówczas użytkowane przez niego auto znalezione zostało w rzece Krzna. W dzisiejsze działania włączyła się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa wodno-nurkowego KWPSP w Lublinie wyposażona w sonar. Funkcjonariusze po raz kolejny sprawdzać będą koryto rzeki.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na ul. Narutowicza w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą 82 latek, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Czytaj więcej »

Reklama