Reklama

Kryminałki: Wypadek przy ulicy Sosnowej w Białej Podlaskiej

Piszczac: Konto społecznościowe założone z bezprawnym wykorzystaniem zdjęć pokrzywdzonej 19 letniej mieszkanki. // Woskrzenice Duże: Kradzież modułów elektronicznych z czterech ciągnikach siodłowych z terenu niestrzeżonego parkingu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu telefonu komórkowego poprzez internet. // Biała Podlaska: Zatrzymano 28 latka z Małaszewicz, znaleziono przy nim woreczek z mefedronem. // Międzyrzec Podlaski: 33 letnia mieszkanka gminy Międzyrzec z 1,6 promilem alkoholu prowadziła auto. // Biała Podlaska: Wypadek przy Sosnowej. Pieszy potrącony w trakcie manewru omijania.

01.02.2019 r. gm. PISZCZAC
W okresie od lutego 2019 r. do połowy listopada nieznany sprawca, wykorzystując dane osobowe 19-letniej mieszkanki gm. Piszczac założył konta na portalu społecznościowym, a następnie bez zgody i wiedzy umieścił na nim zdjęcia z wizerunkiem pokrzywdzonej.

17.11.2019 r. WOSKRZENICE DUŻE,
Na strzeżonym parkingu, nieznany sprawca z czterech ciągników siodłowych dokonał kradzieży modułów elektronicznych systemu AEBS, na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Lipna, na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy wartości ponad 2 tys. zł, a następnie po otrzymaniu zapłaty nie przesłał zakupionego towaru oraz zaprzestał wszelkiego kontaktu z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Grunwaldzka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej podczas legitymowania, na gorącym uczynku zatrzymali 28-letniego mieszkańca Małaszewicz, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z substancją psychotropową w postaci mefedronu. Mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
F-sze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim, na gorącym uczynku zatrzymali 33- mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, która kierowała samochodem osobowym marki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości 1,66 promila alkoholu w organizmie.

17.11.2019 r. godz. 22:35, BIAŁA PODLASKA, ul. Sosnowa
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 17.11.2019 roku około godz. 22:35 na ul. Sosnowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, (trzeźwy), kierując samochodem osobowym Audi, podczas manewru omijania pieszych potrącił idącego mieszkańca Białej Podlaskiej, (trzeźwy), w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Fikcyjna stłuczka prawdziwe konsekwencje

Bialscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu w wieku 20-29 lat podejrzewanych o oszustwo ubezpieczeniowe. Uszkodzenie samochodu w fikcyjnej stłuczce miało służyć do wyłudzenia odszkodowania komunikacyjnego. Policjanci udaremnili wypłatę środków. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Bialscy policjanci realizując czynności służbowe uzyskali informacje o oszustwie ubezpieczeniowym, do którego miało dojść na terenie powiatu. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że sprawcy spowodowali fikcyjną kolizję, w celu uzyskania odszkodowania.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem

Bialscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Terebela. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący VW 27-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Do szpitala trafił mężczyzna który spadł z dachu przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej

Terespol: Kradzież portfela i dokumentów podczas podróży pociągu. // Wygoda: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu strzał do łuku dziecięcego poprzez internet. // Terespol: Pożyczka zawarta na dane nieświadomej, pokrzywdzonej osoby. // Horbów Kolonia: Dwóch mężczyzn umyślnie uszkodziło stół bilardowy. // Biała Podlaska: 29 letni kierujący z promilem alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 44 letni kierujący z 1 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: Podczas prac budowlanych mężczyzna spadł z dachu. Przewieziony został do szpitala.

Czytaj więcej »

Reklama