Reklama

XII edycja akcji charytatywnej “Książka pod choinkę” w bialskiej bibliotece (zaproszenie)

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprasza do wzięcia udziału w XII edycji Akcji Charytatywnej "Książka pod choinkę". Jej celem jest zbiórka książek, które trafią jako prezent dla dzieci i młodzieży z domów dziecka w Maniach, Szachach, Komarnie i Janowie Podlaskim. Książki można przynosić do Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34 w Białej Podlaskiej do 20 grudnia 2019 r.

 

 

materiał: Biała Podlaska miasto
info / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tuczna: Gmina przyjazna środowisku

Gmina Tuczna zakończyła III edycję akcji Gmina Tuczna Przyjazna Środowisku pod nazwą: Segregacja Odpadów Przynosi Owoce – zostaw śmieci odbierz drzewko owocowe. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Wzięło w niej udział ponad 90 gospodarstw domowych z terenu gminy.

Czytaj więcej »

Uwolnij szafę w Pałacu Potockich! (zaproszenie)

Już w najbliższą sobotę, 30 listopada, w Pałacu Potockich w Międzyrzecu Podlaskim akcja “Uwolnij Szafę!” Rozpoczęcie szafingu planowane jest na godz. 11:00, o tej godzinie planowane jest także otwarcie wystawy zdjęć Michała Sierpnia “Above Water Modern Ballet” (aula na parterze). Do tego masa innych atrakcji i niespodzianek! Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Reklama