Reklama

Przegląd Pieśni Patriotycznej (zaproszenie)

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Białej Podlaskiej i Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy zapraszają na Przegląd Pieśni Patriotycznej „Jeszcze jeden krąg dokoła”!
Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

Pod Honorowym Patronatem: Wojewody Lubelskiego, Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, Starosty Powiatu Bialskiego Mariusza Filipiuka.

Zapraszamy 21 listopada 2019 r. (czwartek) rozpoczęcie godzina: 11.00 Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej ul. Sikorskiego 5 (sala konferencyjna)


Regulamin Przegląd Pieśni Patriotycznej

materiał: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
tekst: Katarzyna Goździołko pośrednik pracy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Rokitno: Pachnie świętami (galeria)

Niebawem film, relacja z dzisiejszego wydarzenia. W sali widowiskowej Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie miało miejsce uroczyste otwarcie I Przeglądu Tradycji Bożonarodzeniowych. Stoły uginały się od stroików i potraw. Do konkursu na na najsmaczniejsze kluski z makiem stanęło około dziesięciu uczestników i ich produkty. Do tego na scenie kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w wykonaniu Podlasianek, Olszyny i Czeremchy.

Czytaj więcej »

Sosnówka: Na Ludową Nutę! (galeria)

Ostatni akcent uświetnienia 2019 roku jako Roku Kultury Ludowej w Powiecie Bialskim wybrzmiał wczoraj (26 listopada) w Sosnówce. Gminny Ośrodek Kultury z dyrektor Jolantą Mikulską i Gminna Biblioteka Publiczna z dyrektor Teresą Harasimiuk, instytucje te wpadły na pomysł organizacji Gminnego Przeglądu Pieśni i Piosenki Ludowej „Na Ludową Nutę” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Sosnówka – Marcina Babkiewicza. Niebawem film z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Reklama