Reklama

Kryminałki: Pożar przy Krasickiego w Białej Podlaskiej

Ogrodniki: 24 letni kierowca BMW, uczestnik zdarzenia drogowego, nietrzeźwy, stwierdzono 1,5 promila. // Biała Podlaska: Kobieta wdarła się do mieszkania i pomimo żądań mieszkanki nie opuściła go. // Biała Podlaska: Kieszonkowiec na placu Rubina. // Woskrzenice Małe: Seryjni włamywacze garażowi. // Biała Podlaska: Złodziej skradł telefon wartości 1500 zł. // Międzyrzec Podlaski: Nieznany sprawca podający się za koleżankę pokrzywdzonej doprowadził kobietę do wygenerowania kodów a następnie zrealizował wypłaty z bankomatu. // Biała Podlaska: Podczas przepompowywania urządzeniem elektrycznym benzyny doszło do zapłonu. 62 latek doznał obrażeń ciała. Ogień zniszczył część domu i wyposażenia, uszkodzeniu uległy też dwa zaparkowane w pobliżu pojazdy.

17.11.2019 r. OGRODNIKI,
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 24-letni mieszkaniec gm. Tuczna, kierował samochodem osobowym m-ki BMW będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

16.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Mieszkanka gm. Konstantynów wdarła się dwukrotnie do cudzego mieszkania i wbrew żądaniu zajmującej lokal mieszkanki Białej Podlaskiej nie opuściła go. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, pl. Rubina
Nieznany sprawca, z portfela pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej dokonał kradzieży dokumentów oraz pieniędzy.

14.11.2019 r. WOSKRZENICE MAŁE,
Nieznani sprawcy, z niezabezpieczonego garażu należącego do mieszkańca gm. Biała Podlaska, zabrali w celu przywłaszczenia pilarkę spalinowa wartości 1500 zł, a ponadto przemieszczając się przez miejscowość, usiłowali dokonać włamania do kilku garaży znajdujących się na innych posesjach. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Nieznany sprawca z pozostawionej torby mieszkanki Białej Podlaskiej zabrał w celu przywłaszczenia telefon komórkowy m-ki wartości 1500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Sprawca wprowadził pokrzywdzoną w błąd w ten sposób, że podając się za koleżankę pokrzywdzonej, wysłał jej wiadomości z komunikatora, dotyczącą pożyczki pieniędzy poprzez wygenerowanie dwóch sześciocyfrowych kodów i podanie ich w wiadomości, w wyniku czego zostały zrealizowane wypłaty z bankomatu, na szkodę pokrzywdzonej.

15.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Ignacego Krasickiego
Podczas dokonywania przez 62-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej w miejscu zamieszkania, przepompowywania urządzeniem elektrycznym benzyny, najprawdopodobniej doszło do zwarcia, co doprowadziło do powstania ognia a następnie do jego rozprzestrzenienia się na skutek czego mężczyzna doznał obrażeń ciała. Na skutek pożaru zniszczeniu uległy elementy domu i jego wyposażenia oraz częściowego uszkodzeniu zaparkowane w tym czasie obok domu dwa pojazdy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama