Reklama

GOK Biała Podlaska: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę (zaproszenie)

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę! Ogólnopolska Akcja Charytatywna edycja XXVII przeprowadzana będzie ponownie przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. Działa tu Sztab Nr 18!
Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

UWAGA!! W tym roku pomagamy osobom starszym, samotnym i niepełnosprawnym!!

Już 22 listopad organizowana jest w sklepach oznaczonych logo akcji wielka uliczna zbiórka darów! Natomiast 24 listopada zbiórka przed kościołem w Sworach i kościołem św. Antoniego w Białej Podlaskiej (po każdej mszy). O 15:00 zapraszamy na mecz „Słodkich Serc” na hali Ciciborze Dużym!


materiał: GOK Biała Podlaska
temat: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Spektakl „Igraszki z diabłem” i zbiórka dla Nadii Szarek (zaproszenie)

Teatr Słowa działający pod auspicjami Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. J.Korczaka w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają na spektakl teatralny na motywach komedii Jana Drdy pt. „Igraszki z diabłem”, który wystawiony będzie 7 lutego o godz. 18:00 w budynku szkoły przy ul. Kasztanowej 6. Bilety w cenie 15 zł. Dochód przeznaczony będzie na kontynuację leczenia operacyjnego w USA Nadii Szarek.

Czytaj więcej »

Kodeń: Zagrała Wielka Orkiestra (galeria)

Niezmiennie od wielu lat, w drugą niedzielę stycznia odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku był to już 28-y. Wielu wolontariuszy z całej Polski ruszyło na ulice miast i wsi, aby zbierać pieniądze na sprzęt medyczny, głównie dla oddziałów neurochirurgicznych, chirurgii ogółnej i kardiochirurgii dziecięcej. Zespół Placówek Oświatowych w Kodniu od lat czynnie uczestniczy w akcji na rzecz WOŚP. W tym roku pracownicy szkoły, uczniowie oraz ich rodzice również wzięli udział w tym ważnym wydarzeniu. W tym roku kodeński sztab miał siedzibę w Urzędzie Miasta w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej »

Reklama