Reklama

Biała Podlaska: To nasz nowy (stary) amfiteatr! (galeria)

Praca na amfiteatrze w Parku Radziwiłłowskim dobiegły końca. Zostają prace porządkowe. Niestety do czasu zakończenia prac związanych z przebudową układu komunikacyjnego na obszarze Parku nie będziemy mogli sami odwiedzić nowego obiektu.

Dla osób postronnych nadal widnieją ustawione informacje o zakazie wstępu osób postronnych na plac budowy amfiteatru.

Już zimą jednak będzie można – jeśli dopisze pogoda i nie przeszkodzi w założeniach harmonogramów prac – zimą będzie można przespacerować się po nowym układzie komunikacyjnym i przy okazji odwiedzić amfiteatr.

O ile ten nie zostanie z przyczyn bezpieczeństwa osób przebywających tu zimą i w celu uniknięcia dewastacji nie zamknięty i spokojnie oczekiwał będzie otwarcia już na wiosnę!

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 4 komentarze do tego artykułu.

  1. Koszmar! szalony sen szurniętego architekta.Poroniony pomysł z belką?przęsłem ?mostowym nad sceną ,działa przygnębiająco ,ogranicza widoczność i inter reakcję widowni. sprawia to przytłaczające klaustrofobiczne wrażenie.Dach nie dość że już jest zaśmiecony liśćmi to będzie coraz brudniejszy a ponieważ jest pochylony „do środka” to kilka ton śniegu w zimie może go zdeformować ,

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama