Reklama

Akcja Charytatywna w Filii nr 6 MBP (zaproszenie)

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprasza do wzięcia udziału w XII edycji Akcji Charytatywnej, polegającej na zbiórce książek dla dzieci i młodzieży od lat 0 do lat 15-tu. W tym roku zebrane książki przekazane zostaną do Domów Dziecka w Maniach, Szachach, Komarnie i Janowie Podlaskim.
ical Google outlook Biała Podlaska Polecamy
Mapa

Mile widziane książeczki dla dzieci w twardych okładkach i książeczki zabawki (wyłącznie w dobrym stanie). Mamy nadzieję, podobnie jak w poprzednich latach na szeroki odzew szkół i przedszkoli z naszego miasta. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i przynoszenia książek do Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34. Akcja trwa do 20 grudnia 2019 r.

materiał: Miejska Bibioteka Publiczna
tekst zdjęcia: Ewa Filipiu główny specjalista ds. promocji
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Łomazy: Kiermasz Bożonarodzeniowy (galeria)

Okres przedświąteczny twórczo i pomysłowo wykorzystano w Łomazach. Na kilka dni przed świętami Wójt gminy Łomazy zaprosił na I Kiermasz Bożonarodzeniowy, który miał miejsce w dniu 8 grudnia (niedziela) w Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach. Wśród dźwięków kolęd, w serdecznej atmosferze, można już było poczuć magię zbliżających się najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej »

Bialski kolekcjoner – Andrzej Olichwiruk (galeria)

To spotkanie na długo zapadnie ludziom w pamięć. 12 grudnia w dziale wiedzy o regionie MBP miało miejsce arcyciekawe zdarzenie. Bialski kolekcjoner Andrzej Olichwiruk ujawnił swoje zbiory i podzielił się wiedzą na ich temat. Kolekcjoner pochodzi z Białej Podlaskiej i to swemu miastu poświęcił mnóstwo czasu i energii.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Literackie odkrywanie „Frajdy”

O wyznaniach niewypowiedzianej miłości, a także o intymnym dialogu między dwojgiem ludzi próbujących wyrwać się z rutyny dnia codziennego i wrócić do minionych czasów beztroskiej „frajdy”, opowiadała Marta Dzido – laureatka tegorocznej Europejskiej Nagrody Literackiej. Spotkanie z autorką nagrodzonej książki pt. „Frajda” odbyło się w ramach Wrocławskich Targów Dobrych Książek w Hali Stulecia.

Czytaj więcej »

Reklama