Reklama

Biała Podlaska: Święto Służby Cywilnej bialskiej policji i najbardziej rozpoznawalni dzielnicowi (film) (galeria)

W miniony piątek w bialskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Służby Cywilnej. W tym wyjątkowym dniu Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Grzegorz Pietrusik wraz z kadrą kierowniczą podziękował pracownikom Policji za profesjonalizm oraz rzetelną pracę na rzecz jednostki. Podczas uroczystości wręczone zostały też listy gratulacyjne dla „najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu bialskiego” oraz dzielnicowych, którzy zwyciężyli w poszczególnych komisariatach.

film: Święto Służby Cywilnej i Najbardziej Rozpoznawalni Dzielnicowi w bialskiej Komendzie Policji

Służba Cywilna jest jednym z filarów państwa i zapewnia profesjonalną realizację jego zadań. Praca wykonywana przez członków korpusu służby cywilnej ma ogromny wpływ na realizację powierzonych ustawowo zadań przez służby państwowe. Na co dzień przekonują się o tym policjanci, którzy w swojej służbie wspomagani są przez pracowników Policji.

Dzień Służby Cywilnej to coroczne święto obchodzone od 2000 roku w Narodowe Święto Niepodległości. W bialskiej komendzie uroczysta zbiórka z okazji tego święta odbyła się w miniony piątek. W tym wyjątkowym dniu Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Grzegorz Pietrusik wraz z kadrą kierowniczą KMP w Białej Podlaskiej podziękował pracownikom Policji za profesjonalizm oraz zaangażowanie w działaniu na rzecz Policji. Podczas uroczystości wręczone zostały kwiaty i wyróżnienia dla pracowników cywilnych.

Podczas uroczystej zbiórki podsumowany został również plebiscyt na „Najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu bialskiego”. Konkurs realizowany był we współpracy z portalem informacyjnym „Radio Biper”. Jego celem było wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego powiatu bialskiego oraz dzielnicowego, który zdobędzie ten tytuł dla poszczególnych jednostek (komendy i komisariatów).

W tym roku tytuł ten zdobyła mł. asp. Renata Burdach dzielnicowa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Najbardziej rozpoznawalnymi dzielnicowymi na terenie poszczególnych komisariatów policji okazali się:
asp. szt. Arkadiusz Kamiński– Dzielnicowy Komisariatu Policji w Terespolu
asp. Jarosław Jaworski– Dzielnicowy Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim
asp. Wojciech Wiszniewski– Dzielnicowy komisariatu Policji w Janowie Podlaskim oraz asp. Szt. Janusz Kosowski i mł. asp. Emil Szoka Dzielnicowi Komisariatu Policji w Wisznicach, którzy otrzymali taką samą liczbę głosów.

Funkcjonariusze otrzymali listy gratulacyjne, natomiast zwyciężczyni plebiscytu otrzymała też okolicznościowy grawerton.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP
film: Bipert TV
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

  1. Agnieszka z rodziną

    Gratulacje dla mojej cudownej Pani Dzielnicowej. Pani Renata jak najbardziej zasługuje na ten tytuł. Zawsze ma czas dla swoich „podopiecznych”, odbiera telefony w ważnych sprawach nawet po pracy. Bardzo angażuje się w rozwiązywanie problemów, zawsze wysłucha i pomoże jak tylko potrafi. Ludzkie podejście do sprawy to największy plus Pani Reni. Oby była moją dzielnicową jak najdłużej :).

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama