Reklama

Piszczac: IV Przegląd Pieśni Maryjnej i Ludowej w Połoskach (galeria)

Niebawem film! Dziś fotorelacja z wydarzenia które miało miejsce w dniu 15 listopada w Połoskach (gm. Piszczac). Zorganizowano tu, w budynku Szkoły Podstawowej IV Przegląd Pieśni Maryjnej i Ludowej.

Wydarzenie otworzyły dyrektor Gminnego Centrum Kultury Gabriela Bielińska i dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Połoskach, Bożena Sworczuk. Wśród gości przeglądu pojawili się przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Panasiuk, sekretarz Urzędu Gminy w Piszczacu Adam Bielecki oraz radni, sołtysi, dyrektorzy placówek oświatowych i instytucji gminnych, mieszkańcy Połosek i okolicy, członkowie zespołów, uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Podczas przeglądu usłyszeć było można pieśni maryjne, patriotyczne i biesiadne. Wystąpili: Magdalena Kondracka, Zespół Dworzanki, Zuzanna Bagienko, Koło Gospodyń Wiejskich w Połoskach, Nikola Gnatowicz, Maksymilian Artecki, Zespół Macierz, Aleksandra Suwalska i Piotr Lipiński, Klub Seniora Salonik 50+, Oliwia Świerkowska i Oliwia Guz, Edyta Stefaniuk i Zuzanna Dowhun, Zespół na Swojską Nutę, Chór uczniów ze Szkoły Podstawowej w Połoskach, Koło Gospodyń Wiejskich „Połosanki” w Połoskach, Chór Parafialny „Jutrzenka” z Piszczaca.

materiał: Radio Biper Piszczac
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama