Reklama

Kryminałki: Marihuana w mieszkaniu 21 latka z Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Przywłaszczenie portfela z dokumentami i pieniędzmi. // Biała Podlaska: Marihuana w mieszkaniu 21 latka. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas zakupu poprzez internet telefonu marki iPhone X

06.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w okolicy mostu na rzece Krzna, dokonał przywłaszczenia zagubionego portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

12.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Akademicka
F-sze ZPI tut. KMP w trakcie interwencji u 21-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.

06.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca oferował za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego sprzedaż telefonu m-ki iPhone X. Pomimo otrzymania przelewu na wskazany rachunek sprawca nie wywiązał się z warunków umowy i nie przesłał przedmiotu umowy oraz nie zwrócił wpłaconych należności i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Plaga kierowców na środkach odurzających

Koroszczyn: Agent handlowy sprzedał sprzęt… ale nie zostawił potwierdzenia. // Wólka Dobryńska: Umyślne uszkodzenie drzwi. // Biała Podlaska: Zatrzymany 42 latek za kółkiem a aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: 24 letni kierowca pod wpływem środków odurzających. // Biała Podlaska: 20 latek, bez prawa jazdy, zatrzymany w ruchu drogowym. Dodatkowo pod wpływem środków odurzających. // Małaszewicze: 34 letni kierowca z 2,6 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: 18 letni kierowca z wynikiem pozytywnym narkotestu.

Czytaj więcej »

Województwo: Psy służbowe w NOSG. Z ich pomocą zatrzymano narkotyki o wartości prawie 30 mln zł

W Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej aktualnie służbę pełni ponad 60 czworonogów. Psy służbowe NOSG, na co dzień pełnią służbę w ochronie granicy państwowej oraz skutecznie walczą przemytem. To dzięki ich czujności i zaangażowaniu ich przewodników tylko w tym roku udało się udaremnić przemyt przez granicę narkotyków o wartości prawie 30 mln zł.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Poszukiwany wpadł z narkotykami

Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci ustalili, gdzie przebywa, dodatkowo ujawnili tam amfetaminę oraz mefedron, które wystarczyłyby do uzyskania ponad 140 porcji dealerskich tych narkotyków. O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama