Reklama

Wisznice: “Smoła” Smoliński gościem specjalnym wieczoru patriotycznego w Dubicy (galeria)

Niebawem FILM! Dziś kilka słów i zdjęć z wydarzenia jakie zorganizowano w Szkole Podstawowej w Dubicy (gm. Wisznice). Stowarzyszenie OSP Jedna Dubica zaprosiło na solowy koncert Norberta “Smoły” Smolińskiego Lidera Zespołu "Contra Mundum".

Koncert poprzedził montaż słowno-muzyczny dzieci i młodzieży z Dubicy i koncert Chóru z Dubicy. Wśród gości m.in. major Edmund Brożek – prezes Związku Żołnierzy Armii Krajowej i Robert Gmitruczuk wicewojewoda lubelski. Niebawem pełna relacja filmowa a w niej rozmowa z Markiem Banaszczukiem!

 

 

materiał: Radio Biper Wisznice
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Grabanów: Pan Kazimierz rocznik 1919 (film) (galeria)

Na uroczystość w dniu 6 września do Grabanowa w gminie Biała Podlaska przybyło liczne grono znakomitych osób. Nie ma się co dziwić. Zobaczyć na własne oczy osobę urodzoną sto lat temu, tuż po I wojnie światowej, pamiętającej Józefa Piłsudskiego, żyjącej podczas II wojny i czasów okupacji, pamiętającej “Trzy razy Tak” rodzącej się Polski Ludowej i wszelkie przemiany ustrojowe i zawirowania historii aż do dnia dzisiejszego, zobaczyć taką osobę i porozmawiać z nią to wydarzenie wyjątkowej rangi. Takie właśnie były urodziny Kazimierza Kota – stulatka z Grabanowa. Niebawem FILM!

Czytaj więcej »

Reklama