Reklama

Czosnówka: 10 już Turniej Niepodległości (galeria)

Za nami już X "Turniej Niepodległości” w Tenisie Stołowym Czosnówka 2019. Organizatorami wydarzenia są Starostwo Bialskie, Rada Powiatu Bialskiego, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Białej Podlaskiej. Celem turnieju jest „Uczczenie Święta Niepodległości”, popularyzacja tenisa stołowego, aktywne spędzenie czasu wolnego i integracja uczestników z różnych środowisk.

W turnieju, już od początku organizacji, bierze rok rocznie udział kilkadziesiąt do ponad setki osób. Tak było i podczas X edycji w dniu 10 listopada 2019 roku. Wydarzenie związane ze sportem ale o barwie uroczystościowej i niepodległościowej rozpoczęto od odśpiewania hymnu narodowego.

Otwarcia dokonali i kilka słów do uczestników skierowali m.in. Arkadiusz Maksymiuk – prezes LZS, radny Powiatu Bialskiego, Mariusz Kiczyński – przewodniczący Rady Powiatu w Białej Podlaskiej, Mateusz Siwiec – radny Gminy Biała Podlaska. Regulamin zawodów przedstawił Kamil Frączek – sędzia główny, radny Gminy Łomazy.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Konstantynów: Sobota a szkoła tętni życiem! (galeria)

Pomimo, że zaczął się weekend to w Szkole Podstawowej w Konstantynowie tłumy. Kilkaset osób łącznie. Kilkadziesiąt zasiadło do zmagań turnieju szachowego a kolejne kilkadziesiąt, na hali sportowej, rywalizowało w 15. już Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta. Niebawem film z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Turniej tenisa samorządowców (film) (galeria)

Niebawem film! Dziś kilka zdań i fotorelacja z trwającego jeszcze I Turnieju Tenisa Stołowego Samorządowców. Na pomysł integracji radnych, pracowników urzędu miasta, prezydentów wpadł radny Edward Borodijuk. Gościnna hala sportowa ZDZ w Białej Podlaskiej umożliwiła jednoczesną grę na czterech stołach.

Czytaj więcej »

Reklama