Reklama

Sosnówka: Spłonął dom. Potrzebna pomoc rodzinie przy jego odbudowie!

Kilka dni temu ogień pochłonął cały dobytek rodziny z Gminy Sosnówka. Arek, Kasia i ich dzieci Jaś i Ala w krótkiej chwili stracili zupełnie wszystko. Jest to rodzina, która zawsze wszystkim pomaga, ale dziś są przerażeni, bo utracili ukochany dom. Przyjaciele i znajomi rodziny nie czekali długo. Już na drugi dzień po tragedii na zrzutka.pl pojawił się wpis o tragedii i rozpoczęła się akcja zbierania pieniędzy na remont i odbudowę domu zniszczonego pożarem.

Potrzebują naszej pomocy. Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu i przyjacielsko- sąsiedzkiej pomocy, możemy pokazać Im, że nie są sami w tej tragedii.

wpłacić

materiał: zrzutka.pl
tekst: zrzutka.pl
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sławacinek Stary: Zdążyć z pomocą

Akcja charytatywna „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” przekonuje do dobroczynności wielu bezinteresownych darczyńców. Angażuje też spore grono wolontariuszy, gotowych godzinami stać w sklepach i czekać na życzliwy gest kupujących.

Czytaj więcej »

Gm. Biała Podlaska: Wolontariusze o gorących sercach

80 wolontariuszy z kilku miejscowości gminy Biała Podlaska  zdecydowało się w tym roku zbierać produkty żywnościowe w ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Darczyńcy opowiedzieli spontanicznie, a efekty zbiórki poznamy niebawem. Jedno jest pewne, w początkach grudnia paczki trafią do domów najbardziej potrzebujących ludzi wskazanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Czytaj więcej »

Reklama