Reklama

Turniej Niepodległości w Czosnówce (zaproszenie)

X Turniej Niepodległości” w Tenisie Stołowym Czosnówka 2019 Organizatorzy Starostwo Bialskie Rada Powiatu Bialskiego Powiatowe Zrzeszenie LZS w Białej Podlaskiej Cel turnieju:-„Uczczenie Święta Niepodległości” - popularyzacja tenisa stołowego, - aktywnego spędzania czasu wolnego - integracja uczestników z różnych środowisk.
Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

Warunki uczestnictwa: W turnieju może uczestniczyć dowolna liczba zawodników i zawodniczek.

Kategorie wiekowe:
Szkoły podstawowe – chłopcy
Gimnazja – chłopcy – Liceum- chłopcy
Open – mężczyzni – Dziewczęta i kobiety jedna kategoria OPEN Turniej Warcabowy
Open i Dzieci do lat 15

Nagrody: za I miejsce w każdej kategori puchar. za zajęcie miejsc I, II i III miejsca w każdej z kategorii również pamiątkowe dyplomy Postanowienia końcowe: Turniej odbędzie się 10.listopada (niedziela )2019r w świetlicy w Czosnówce godz.12 W związku z tym, że organizatorzy przewidują dużą frekwencję prosimy o potwierdzenia udziału do dnia 09.11.2019 wysłane wiadomością SMS pod numer 602503313 lub pocztą elektroniczną pod adres [email protected] Należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz kategorię. Osoby nie zgłoszone mogą wziąć udział w turnieju, lecz organizatorzy nie gwarantują dla nich pewnego udziału.. System rozgrywek zostanie ustalony w dniu zawodów. Ubezpieczenie i przyjazd zawodników na koszt własny.

Wszystkich uczestników (w tym również opiekunów i widzów)obowiązują polecenia organizatorów Ze sportowym pozdrowieniem w imieniu organizatorów;Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej i Radny Powiatu Bialskiego Arkadiusz Maksymiuk

 

materiał: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Białej Podlaskiej
tekst: Arkadiusz Maksymiuk LZS w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Parczew: Współzawodnictwo sportowe szkół 2019/2020

Licealiada – dziewczęta i chłopcy. Dyscyplina: Tenis stołowy drużynowo Szczebel zawodów: Powiatowy Termin: 5.12.2019r. Miejsce: hala Zespołu Szkół w Parczewie, ul. Wojska Polskiego 1 Gospodarz zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie System gier: ‘każdy z każdym’

Czytaj więcej »

Czosnówka: Siłownia pod chmurką (film) (galeria)

Pomysł na siłownię otwartą w ostatnich dniach w Czosnówce, na placu po byłej szkole, urodził się w głowach mieszkańców już dawno. Gdy spojrzy się na historię placu o którym mowa, to co roku Gmina Biała Podlaska i Fundusz Sołecki Czosnówki wzbogaca go o jakiś element wypoczynkowo – rekreacyjny. W tym roku postanowiono skorzystać ze środków rządowych, programu budowy Otwartych Stref Aktywności. Efekt jest i już można z siłowni korzystać!

Czytaj więcej »

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: “Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Reklama