Reklama

Turniej Niepodległości w Czosnówce (zaproszenie)

X Turniej Niepodległości” w Tenisie Stołowym Czosnówka 2019 Organizatorzy Starostwo Bialskie Rada Powiatu Bialskiego Powiatowe Zrzeszenie LZS w Białej Podlaskiej Cel turnieju:-„Uczczenie Święta Niepodległości” - popularyzacja tenisa stołowego, - aktywnego spędzania czasu wolnego - integracja uczestników z różnych środowisk.

Warunki uczestnictwa: W turnieju może uczestniczyć dowolna liczba zawodników i zawodniczek.

Kategorie wiekowe:
Szkoły podstawowe – chłopcy
Gimnazja – chłopcy – Liceum- chłopcy
Open – mężczyzni – Dziewczęta i kobiety jedna kategoria OPEN Turniej Warcabowy
Open i Dzieci do lat 15

Nagrody: za I miejsce w każdej kategori puchar. za zajęcie miejsc I, II i III miejsca w każdej z kategorii również pamiątkowe dyplomy Postanowienia końcowe: Turniej odbędzie się 10.listopada (niedziela )2019r w świetlicy w Czosnówce godz.12 W związku z tym, że organizatorzy przewidują dużą frekwencję prosimy o potwierdzenia udziału do dnia 09.11.2019 wysłane wiadomością SMS pod numer 602503313 lub pocztą elektroniczną pod adres [email protected] Należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz kategorię. Osoby nie zgłoszone mogą wziąć udział w turnieju, lecz organizatorzy nie gwarantują dla nich pewnego udziału.. System rozgrywek zostanie ustalony w dniu zawodów. Ubezpieczenie i przyjazd zawodników na koszt własny.

Wszystkich uczestników (w tym również opiekunów i widzów)obowiązują polecenia organizatorów Ze sportowym pozdrowieniem w imieniu organizatorów;Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Białej Podlaskiej i Radny Powiatu Bialskiego Arkadiusz Maksymiuk

 

materiał: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Białej Podlaskiej
tekst: Arkadiusz Maksymiuk LZS w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama