Reklama

XIX Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej – Tuczna 2019 (zaproszenie)

Starosta Bialski, Wójt Gminy Tuczna, Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tucznej serdecznie zapraszają na XIX Powiatowy Festiwal Pieśni Patriotycznej - Tuczna 2019 który odbędzie się dnia 17 listopada 2019 roku o godzinie 13.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tucznej!
Gmina Tuczna Polecamy Ważne
Mapa

poniżej plakat

materiał: GBP w Tucznej
tekst: Dorota Buczyńska GBP w Tucznej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Chór z Wyszyńskiego podbija Pomorze

W dniach 24-26 października 2019 w Rumi na Pomorzu odbywał się 31. Międzynarodowy festiwal Muzyki Religijnej im. ks. Stanisława Ormińskiego. Miło nam poinformować, że chór parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej SCHOLA CANTORUM MISERICORDIS CHRISTI pod dyrekcją dr. Piotra Karwowskiego zajął pierwsze miejsce w kategorii zespołów chóralnych.

Czytaj więcej »

Korobeczka – wielki finał!! (zaproszenie)

Projekt „Korobeczka” realizowany przez Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie” w ramach Programu EtnoPolska 2019 Narodowego Centrum Kultury po dwóch miesiącach pracy zmierza do wielkiego Finału. W środę 23 października w Auli ROBiR AWF w trzech koncertach zaprezentują się grupy taneczne z całego regionu. O godz. 10.00 rozpoczną się „Helenki” czyli prezentacje przedszkolaków. Od godz. 11.30 w repertuarze tańców i zabaw podlaskich na scenie pojawią się dzieci i młodzież szkolna. Koncert Finałowy Zespołu Pieśni i Tańca Podlasie z udziałem orkiestry kameralnej oraz zaproszonych gości odbędzie się o godz. 18.00.

Czytaj więcej »

Reklama