Reklama

Niepodległościowy Spływ Kajakowy (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza do wzięcia udziału w niepodległościowym Spływie Kajakowym rzeką Krzną z Białej Podlaskiej do Sielczyka koło tamy. Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poznaj uroki rzeki Krzny!

START w poniedziałek, 11 listopada 2019 o godz. 14:00 w Białej Podlaskiej przy mostku Droga Wojskowa dystans 6 km. Koszt: 30 zł. od osoby. Zapewniamy kajaki dwuosobowe z osprzętem (wiosła, kapoki), ubezpieczenie, posiłek po spływie.

Dla zainteresowanych i odważnych o godz. 15:30 na mecie morsowanie Informacje i zapisy odbywają się mailowo pod adresem [email protected] poprzez fanpage na nfb lub telefonicznie pod numerem 501 266 672 godziny 12:00 11 listopada 2019 roku Serdecznie zapraszamy!


materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst : Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Tenis stołowy komunikat Miasto

Finał Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej, przeprowadzonego w dniu 14.11.2019r. godz. 10.00 – hala Branżowej Szkoły Rzemieślniczej w Białej Podlaskiej. Zawody finansowane ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej. System gier: pucharowy do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej »

Reklama