Reklama

Niepodległościowy Spływ Kajakowy (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza do wzięcia udziału w niepodległościowym Spływie Kajakowym rzeką Krzną z Białej Podlaskiej do Sielczyka koło tamy. Przeżyj z nami niesamowitą przygodę i poznaj uroki rzeki Krzny!

START w poniedziałek, 11 listopada 2019 o godz. 14:00 w Białej Podlaskiej przy mostku Droga Wojskowa dystans 6 km. Koszt: 30 zł. od osoby. Zapewniamy kajaki dwuosobowe z osprzętem (wiosła, kapoki), ubezpieczenie, posiłek po spływie.

Dla zainteresowanych i odważnych o godz. 15:30 na mecie morsowanie Informacje i zapisy odbywają się mailowo pod adresem [email protected] poprzez fanpage na nfb lub telefonicznie pod numerem 501 266 672 godziny 12:00 11 listopada 2019 roku Serdecznie zapraszamy!


materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst : Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Handel wspiera prawa człowieka

– Handel jest jednym z kluczowych narzędzi, jakimi dysponuje UE, aby wspierać poprawę sytuacji na całym świecie w zakresie praw człowieka, praw pracowniczych i dobrych rządów – powiedział Josep Borell prezentując sprawozdanie dotyczące systemu preferencji taryfowych. Eksport do UE z krajów korzystających z tego przywileju osiągnął w 2018 r. rekordową wartość 69 mld euro.

Czytaj więcej »

Galerie

Reklama Galerie 17 lutego 20200 Koncert Atom String Quartet w Białej Podlaskiej 10 lutego 20200 Spotkanie noworoczne Koła Bialczan 5 lutego 20200 Otwarcie drogi powiatowej

Czytaj więcej »

Perkowice: Uroczyste podsumowanie dwóch projektów unijnych

W minioną niedzielę 16 lutego pracownia kulinariów regionalnych w Perkowicach rozbrzmiewała licznymi głosami i muzyką. W obecności władz samorządowych gminy podsumowane zostały dwa projekty dotyczące zachowania dziedzictwa lokalnego. Oba wyjątkowo udane, dowodem, czego choćby fakt, ze z proponowanych zajęć (kursów i warsztatów) skorzystało blisko 200 kobiet w różnym wieku z kilkunastu miejscowości gminnych. Na podkreślenia zasługuje fakt, ze udział w nich był bezpłatny. Uczestniczki miały zapewnione urządzenia i niezbędne produkty. Mogły słuchać, chłonąć i doskonalić umiejętności.

Czytaj więcej »

Reklama