Reklama

Biała Podlaska: Ślubowanie pierwszoklasistów z „piątki” (galeria)

30 października w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej swoją przygodę z edukacją rozpoczęło pięć klas pierwszych. W uroczystości ślubowania pierwszaków wzięła udział cała społeczność szkolna, rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród nich m.in. prezydent miasta Michał Litwiniuk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym Nr 13 (galeria)

W dniach 6, 7 listopada 2019 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 13 Białej Podlaskiej odbyło się ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Celem uroczystości było przyjęcie do grona przedszkolaków 3-latków, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola. Uroczystości odbyły się w grupach ,,Smerfy” i ,,Słoneczka”, w obecności pani dyrektor, a także rodziców.

Czytaj więcej »

Zalesie: Ślubowanie pierwszoklasistów w Wólce Dobryńskiej (galeria)

,,Niech wyrosną z Was tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną”. To właśnie ta myśl Janusza Korczaka, przyświecała ślubowaniu pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej. Pod takim hasłem, w przepięknej gwiezdnej scenerii, w czwartkowy poranek  24 października 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej, odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

Czytaj więcej »

Reklama