Reklama

Biała Podlaska: Miasto pozyskało 12,7 mln zł na inwestycje drogowe

Biała Podlaska pozyskała 12,7 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych na budowę dwóch ulic. Stosowną umowę podpisał dziś w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie prezydent Michał Litwiniuk.

Środki zostaną przeznaczone na budowę ul. Koncertowej z rondem na ul. Witoroskiej (4,4 mln zł,) oraz budowę II etapu ul. Warszawskiej (8,3 mln zł). Dofinansowanie stanowi 70% wartości obu inwestycji.

materiał: Biała Podlaska miasto / inwestycje
info / zdjęcia: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Uwaga! Utrudnienia w ruchu w okolicach ul. Cmentarnej

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że 12 listopada 2019 r. rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 2 z Aleją Solidarności w Białej Podlaskiej. W związku z tym ulica Cmentarna zostanie wyłączona z ruchu w miejscu robót i  wprowadzone zostanie tam ograniczenie prędkości. Dojazd do cmentarza będzie odbywał się ulicą Ekologiczną. 

Czytaj więcej »

Debata edukacyjna dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym (zaproszenie)

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego – Oddział w Białej Podlaskiej zaprasza pacjentów z SM na debatę i warsztaty z udziałem ekspertów klinicznych (lekarzy neurologii) i przedstawicieli lokalnych instytucji, zdrowia, medycyny i pomocy społecznej oraz pacjentów z SM z regionu nadbużańskiego. Spotkanie odbędzie się 7 listopada o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Biała Podlaska. 

Czytaj więcej »

Reklama