Reklama

Biała Podlaska: Miasto pozyskało 12,7 mln zł na inwestycje drogowe

Biała Podlaska pozyskała 12,7 mln zł z Funduszu Dróg Samorządowych na budowę dwóch ulic. Stosowną umowę podpisał dziś w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie prezydent Michał Litwiniuk.

Środki zostaną przeznaczone na budowę ul. Koncertowej z rondem na ul. Witoroskiej (4,4 mln zł,) oraz budowę II etapu ul. Warszawskiej (8,3 mln zł). Dofinansowanie stanowi 70% wartości obu inwestycji.

materiał: Biała Podlaska miasto / inwestycje
info / zdjęcia: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XI Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 20 grudnia (piątek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się XI sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni pochylą się m.in. nad uchwałą dotyczącą określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, uchwałą w sprawie określenia szczegółowych warunków udzielania pomocy w formie nagród i stypendium uzdolnionym dzieciom i młodzieży oraz uchwałą budżetową na rok 2020. Pełny porządek obrad poniżej. 

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Rekrutacja do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces!”

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że od 29 listopada do 6 grudnia br. trwa rekrutacja do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska”. Jest on realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014 -2020, Oś priorytetowa 9. Rynek Pracy, Działanie 9.3 Rozwój przedsiębiorczości.

Czytaj więcej »

Reklama